Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális az, hogy nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evszii kérdése:

Normális az, hogy nem volt még barátom?

Figyelt kérdés
15 vagyok, barna haju, barna szemű....átlagos. de ennyire csúnya lennék?

2017. jan. 28. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2017. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, csak ismételni tudom magam, pusztán azért nincs barátod, mert még nem találtál olyan személyt, akivel kellőképpen megértitek egymást és egy párt tudtok alkotni, ez könnyű feladatnak tűnik, de nem az, a tinik legtöbbje meg megsem találja csak összejön valakivel, hogy felnőtteket utánozzon vagy mert így azt hiszik jobban betudnak illeszkedni, esetleg fellángolásból, ami a legrosszabb mert sokaknak elmúlik elég hamar, aztán van aki kényszeresen egy kapcsolatban marad, csak hogy ne ártson a másiknak, pedig egy rossz kapcsolatnál még az is jobb, ha rögtön kidob az illető.
2017. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről nem késtél el, nyugalom. Fiatal vagy, előtted az élet!
2017. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ég szerelmére tényleg úgy érzed, hogy 15 évesen kezdesz kifutni az időből? Ne viccelj már...Nekem 20 évesen volt először pasim, pedig minden ujjamra akadt volna vagy tíz. Viszont éretlennek tartottam a saját korosztályom ezért nem izgatott, hogy nincs fiúm. Az meg pláne nem izgatott, hogy ez normálisnak számít-e vagy sem! Tudod miért? Mert erre nincsenek szabályok! Az viszont már abnormális, ha külső nyomásra akarsz alkalmazkodni és a testképedről torz gondolataid formálódnak.
2017. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 15 évesen volt az első barátom. Teljesen normális, mert sehol se írja, hogy hány éves korban kötelező a párkapcsolat.

18/L

2017. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a normális. 17-18 éves kor alatt nem a pasizással kellene foglalkozni.
2017. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!