Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért jó ez a lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez a lányoknak?

Figyelt kérdés
A gólyacsoportomban (egyetem) kialakult a lányoknál egy olyan szokás, (amire ráadásul a mentoraink -szintén lányok- is bíztatták őket, mert ez már szinte sporttá vált a karunkon) hogy minden szerdán eljárnak az egyik szórakozóhelyre 'skalpvadászatra', avagy annyi sráccal kavarni (legyen az csak csók vagy leginkább szex) amennyivel csak tudnak. Sokuknak ráadásul van pasija és abszolút nem érzik, hogy mi is azzal a probléma ha közben másokkal is kavarnak. Számomra ez női szemmel (pláne hogy nekem is párom és sosem csalnám meg) nagyon undorító. Még csak azt sem lehetne mondani, hogy csak az alkohol miatt "botlottak" mert ezek a bulik pont úgy vannak meghirdetve, hogy itt mindenki nyomulhat mindenkire. Miért jó ez nekik? Akik úgy csinálják ezt, hogy nincs senkijük azoknál még úgy ahogy elmegy, hiszen most vagyunk fiatalok és mindenkinek joga van kiélnie magát, de akiknek kapcsolatuk van, miért nincs annyi gerincük, hogy legalább szakítsanak a pasijukkal? Ez a dolog nagyon elterjedt most a lányok nagy részénél

2017. febr. 1. 02:30
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Jol hangzik, hol szoktak bulizni a lanyok?
2017. febr. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert agyatlan tömegbirkák.

Akinek nincs pasija, az élje ki magát, ne később egy kapcsolatban vernyogjon, hogy nem élt még eleget.

De a többi...Ez a mondatod nálam kiverte a biztosítékot:

" Sokuknak ráadásul van pasija és abszolút nem érzik, hogy mi is azzal a probléma ha közben másokkal is kavarnak"

Remélem, nem állsz be a sorba te is, kérdező :(

2017. febr. 1. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ítélkezhetünk, szidhatjuk őket, megnyugodhatunk, hogy mi többek vagyunk nálunk, de ettől ők még nem fognak megváltozni, szerintem semmi értelme ezen rágódni, vannak ilyenek, mindig is voltak, mindig is lesznek. Örülj, hogy te egy harmonikus kapcsolatban élsz, és hogy nem te vagy a megcsalt fél.
2017. febr. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Kraftban szokott ilyen egyetemista buli lenni, minket is folyamatosan kuldenek a bgerol. Bar szerencsere en is a kerdezohoz hasonlok taborat gyarapitom. :)
2017. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is a Kraftra gondoltam, csak nem akartam ide leírni, nehogy emiatt törölve legyen a kérdés
2017. febr. 1. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Amióta világ a világ arról szólnak az egyetem első évei, hogy a hallgatók hülyeségeket csinálnak. Később szinte mindenki konszolidálódik, és ettől még teljes értékű polgár felelős, vezető beosztásra alkalmas szakember lesz belőle. Ha az ő erkölcsüket, önértékelésüket nem befolyásolja, felőlem azt csinálnak, amit akarnak. (Csak aztán ne csodálkozzanak, ha később a kutyának se kellenek...)
2017. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez melyik egyetem amúgy?
2017. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!