Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mással jött össze! Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással jött össze! Hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok. Nem nagyon kezdeményeztem nála mert rettenetesen félek a visszautasítástól és önbizalmam sincs mert nagyon kicsi vagy és ezért nem jövök be senkinek ;(. Na, szóval nem nagyon kezdeményeztem és sajnos átkerültem a barátzónába. És aztán bekövetkezett, amitől a legjobban féltem. Képbe jött egy 10. osztályos világhülyéje csontváz(de tényleg,mint a kisujjam). Oké magas meg minden de egy barom!És aztán természetesen összejöttek! De nem tudom hogyan mert a srác kicsit sem vonzó :/ és a lánynak meg eddig nem nagyon volt pasija,mert nem nagyon jött be neki senki. Ráadásul mindent beesz amit a srác mond neki... És most a napokban tudtam meg, hogy összejöttek és azóta teljesen magam alatt vagyok. Hogyan tudnám feldolgozni? Mert azóta mindig csak sírógörcsöm van és arra tudok gondolni, hogy smárolnak meg minden! KI AKAROM VERNI ŐKET A FEJEMBŐL!

Hogyan?



2017. febr. 3. 19:27
 1/1 anonim válasza:

Szia. Ismerős érzés. Én is voltam így. Én úgy próbáltam túl tenni magam, hogy próbáltam mást keresni. Meg beszélgettem és barátkoztam. Ahogy jöttek az emberek kezdtem másra gondolni. ^^ Próbáld meg, hogy kibeszéled magadból aztán másra koncentrálsz.


(nem sok értelme van annak amit irtam. bocsi)

2017. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!