Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak velem van ez, hogy azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem van ez, hogy azt mondja egy srác hogy szép, kedves stb. vagyok de utána mással jár?

Figyelt kérdés

És miért van ez? Hol lehet találni komoly fiukat?

Tényleg ilyen pancser vagyok?


2017. febr. 4. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

nem csak veled szerintem, a pancserségedre a választ nem tudom.

azért van ez, mert közben talált mást, akivel talán jobban megértik egymást, vagy ha külsőre hajt, akkor aki szebb nálad az ő szemében.

mindenhol lehet olyan fiúkat találni.

2017. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én komoly fiúnak tartom magam és ilyet sose csinálok vagy ha mégis akkor érződik hogy csak barátként gondolok a lányra lehet meg is mondom de átverni sose szoktam senkit :) aki nem tetszik annak nem bókolok semmit még véletlenül sem nehogy azt higgye bejön nekem aztán koppan a végén
2017. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ulquiorra77 ***** válasza:

Ismeroseim hasonloan toljak. Kineznek egyszerre vagy 5ot aztan azt amelyikhez kedve tartja kivalasztja, het utan csereli😅

En meg csak nezek,hogy ez ezt cserelte az meg azt😂😂😂

2017. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy pancser, viszont attól meg, hogy valaki azt mondja, hogy szep vagy, kedves vagy, meg ilyenek, nem azt jelenti, hogy bejössz neki! 😉
2017. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem gólyatábor körül történt ilyesmi, tök jól elbeszélgettünk, meg minden, kérdezte hány pasim volt "csak hogy tudja, ha összejönnénk", aztán összejött egy másik évfolyamtársunkkal, akkor még sz*rul esett, de jobb, hogy így történt.

Komoly fiúkat hol lehet találni? Én úgy vettem észre, hogy nem a saját korosztályomban, idősebbeket keresgélj (pl én párom 3évvel idősebb nálam, és minden oké)

2017. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy kivel jár, és az, hogy te szép vagy-e, nem függ össze. Gondolj bele: ha veled járna a srác, és valaki más hirtelen megtetszene neki, hopp, átmenne hozzá? És persze van olyan is, amikor ez megtörténik, de neked meg nem ilyen emberek kellenek.


Tehát három fontos dolog:


1. Attól, hogy szép, illetőleg kedves vagy, még nem feltétlen jó vagy rossz veled járni.


2. Attól, hogy nem járnak veled, még nem vagy pancser. Mindig sokkal több ember fog nemjárni veled, mint járni. Fura is lenne fordítva, nem?


3. Ha "barátot akarsz", az azt jelenti, hogy igazából nem konkrét emberek érdekelnek, csak a pasi szerepébe keresel egy statisztát. Nem szeretnéd igazán - csak azért kell, mert már mindenkinek van, és te rosszul érzed magad, hogy miért pont neked nincs.


Ez a legfontosabb, ez a harmadik. Ilyet ne csinálj velünk, mert ha viszont elkezdünk szeretni, akkor mi is szeretünk ám, mint a meszes, és elég sz*rul fogja kivenni magát, hogy te igazából csak "akartál már egy pasit".

2017. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szép és kedves is vagy akkor nem lesz gondod.


De tényleg szép és kedves vagy?

Nincs valami baj veled, amit a pasik nem szeretnek?

PL: kitünő tanuló vagy, stréber vagy, nyálas vagy, régimódian öltözködsz, nem jársz bulizni, túl gazdag vagy?

2017. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Innen nagyából semelyikhez sem tartozóm.
2017. márc. 2. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!