Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ijedtem meg? Ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijedtem meg? Ez normális?

Figyelt kérdés
Egy hete járok a barátommal, és tök jó meg minden, csak kicsit megijedtem. Mármint.. neki volt már barátnője előttem, de nekem ő az első. És van egy csómó dolog, ami neki már alap, meg teljesen normális, nekem viszont új (állandóan ölelget, meg hazakísér) És én akarom ezt az egészet.. de félek, hogy mi van ha nem is nekem való? Neki tervei vannak, én pedig még elég bizomytalan vagyok... Miért van ez? Nagyon régóta tetszik, és most együtt vagyunk, úgy érzem nem tudom kezelni a helyzetet. Mit kéne csinálnom? Más is volt már így? (14L)

2017. febr. 17. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Tetszik vagy szereted ? A kettő sajnos nem ugyan az

:(

2017. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2017. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vágom mi ez a divat hogy ilyen fiatalom párkapcsolatot szeretnétek ha csak a többiek miatt akkor nyugtasd meg őket hogy ráértek még hisz a legfontosabb hogy az az utat járd amit igazán akarsz ehhez pedig ugyanolyan fontos hogy megtapasztald a magányt is hiszen akkor lesz tiszta elötted az út nem a halvány fényekre figyelsz hanem a tiszta fényre de ahhoz akarnod kell tanuld meg szeretni a valódi életed
2017. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze ugyanolyan fontos a párkapcsolat is de abba beletartozik az is hogy önálló is lehess ha akarsz
2017. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tervei vannak, de bizonytalan vagy? Vagyis ezt úgy kell érteni, hogy leakar veled feküdni, de te nem akarsz? Ha ez a helyzet, akkor szakíts vele, mert neki csak a tested kell, semmi több!!!
2017. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van.
2017. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mit akarsz 14 évesen én ennyi idösen biciglizni jártam a barátnőkkel még csak fiukra se gondoltunk azért ijedtél meg mert még tul korai nem vagy rá felksészülve. A fiu hány éves? 23l
2017. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!