Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kéne egy kis segítség többi lent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne egy kis segítség többi lent?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni pár tanácsot. Azért dobott a barátnőm mert nem lehet velem komoly témáról beszélni és hogy nem érezi magát nőnek mellettem tudnátok adni pár tanácsot hogy hogyan tudnék ezeken váltosztatni? Szerintetek vissza tudnám még szerezni mert nekem nagyon hiányzik?
2017. febr. 23. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Oké haver. Mi férfiak tartsunk össze. A komoly témás dolgon nem tudok segíteni de azon, hogy nem érzi magát nőnek, igen. Az, hogy nem érzi magát nőnek azt jelenti, hogy rohadtul nem dicsérted. Annyit kellet volna mondanod, hogy de szép vagy ma.... Kedves barátom, ezt sem rudtad megcsinálni. Ha oda mennél hozzá és dicsérnéd talán vissza kapnád, talán.
2017. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:
Komolytalannak tart. Valószínűleg ő érettebb mint te. Szerintem csak szimplán nem érzi úgy, hogy megtudna veled beszélni számára nehezebb dolgokat is. Nem tudom, hány évesek vagytok, de ez előfordul. Azt tudnám mondani összefoglalóan, hogy még kisfiú vagy - stílusban, viselkedésben, agyban talán - , de mindenki beérik egyszer. Valaki előbb, valaki később.
2017. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, szerintetek sikerül valahogy vissza szereznem? Elkezdtem már ezeken a hiányoságokon dolgozni()
2017. febr. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!