Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, vagy mit ne?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vagy mit ne? Esetleg valami tipp, hogy jól jöjjek ki az egészből?! 19/L

Figyelt kérdés

Na szóval a helyzet a következő. Van egy srác. 18 éves múlt. Már egy ideje tetszik nekem, de most van barátnője. Már azelőtt is tetszett, hogy lett barátnője, csak hagytam ő is és én is had éljük ki magunkat. Na hát tudni kell, hogy az a kapcsolat ami kettőjük között van, az nem kapcsolatnak hívható. Nem beszélnek egymással szinte egész nap a 'hello szia mizu semmi veled velem se sok'-on kívül... Szakítani akar vele azért hogy velem együtt legyen, mert régóta tetszek neki,meg engem jobban kedvel, a másik lány iránt nem érez semmit. Szó szerint. Tegnap mondta hogy szakít vele, hogy ne érezzem azt hogy játék vagyok, vagy szamár ha épp nincs a ló.

Ma hajnalban 2 órát beszéltünk telefonon, és fel sem tűnt az idő. Most kiment külföldre dolgozni 6 hétre munka miatt (családi vállalkozás) és a napokban fog szakítani.

Mit tegyek? Vagy szerintetek mi jó lépés ilyenkor? Várjak?

Tanácstalan vagyok.. Mert tényleg helyes, aranyos srác.



2017. febr. 28. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Csak azért kell mert aranyos, helyes, ha átlagos lenne, már szarnak se kellene.
2017. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj. Csak nehogy az legyen hogy te vársz és vársz és nem fognak szakítani. Nehogy behülyítsen.
2017. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nem azért kellene egyáltalán, ez csak egy szempont, meg pár jellemvonás.
2017. febr. 28. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:

lépjen ő, bizonyítson...

azért az mindenképp veszélyes, ha egy pasi nem is küzd, hanem csak dobja a nőjét... elgondolkodtatna, ha lány lennék... vajon ha nem vagyok vele hetekig, és akaratlanul is a mindennapi élet során megismerkedik másokkal, nőkkel, kint, külföldön, és velük nap mint nap együtt van, mert mondjuk együtt dolgoznak, vajon akkor ragaszkodna hozzám, vagy csak annyira mint a mostani barátnőhöz...

Szóval kivárnék, és figyelném mit lép... ha bizonyít, akkor nyert ügye van, ha tényleg tetszik, meg szeretni tudnám, de akkor legyen határozott, zárja le, és bizonyítsa a kedvességével, mindennapos figyelmességével, hogy engem viszont tényleg szeret...

2017. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!