Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belemenjek, belemennék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek, belemennék egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

3 éve társkeresőn megismerkedtem egy aranyos lánnyal, nekem nagyon bejött, de ő max. barátságot tudott elképzelni, azaz barátzónába tett, ekkor volt a lány 29 éves.


Ez a lány 3 éven át próbálkozott pasit találni magának, társkeresőkről főleg, de leginkább csak szexet akartak ezek a pasik, vagy eltűntek stb.


Sajnos én elégé friendzónás típusú lúzer férfi vagyok, túl kedves, félénk, visszafogott, férfiatlan, így azóta természetesen nekem sem jött össze kapcsolat.


Nagy meglepett ez a barátnőm, péntek filmezés közben, ugyanis megcsókolt és hát le id feküdtünk, sajnos gyors volt a dolog, de ez én esetemben, szerintem érthető.


Utána azt mondta ez a lány, hogy végül is tök aranyos vagyok, megpróbálhatnánk.


Én ezt most nem értem, hiszem barátságot akart mindig tőlem ez a lány, most akkor mi van? Félek, hogy az van a háttérben, hogy jobb, nincs szamár is....


2017. febr. 26. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet szerelmes lett közben.
2017. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez az:D De ha tetszik még lehet jó is kisülhet az egészbõl.
2017. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Figyi... letisztázhatod vele. Van szád, nemcsak evésre, meg nyalásra.

Megmondod, hogy csak akkor oké a dolog, ha nem te vagy a szamár.

2017. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Nem jött össze egy csődör sem, jó lesz neki ideiglenesen a kis lúzer szamár. Ne aggódj, amint képbe kerül valami vezérhím típusú bak, azonnal kihajít.
2017. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan jó voltál az ágyban, hogy sose többet nem akar elengedni. De igen, értelmesebb volna vele megbeszélni, hogy nem valami cukorpótló vagy.34/L
2017. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!