Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gazdag fiú, valamennyivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag fiú, valamennyivel átlag feletti lány kapcsolta működhet?

Figyelt kérdés

Mi az átlagnál jobban élünk,nem kell semmiben szűkölködnünk,nagyjából amit akarunk meg tudunk venni,de a barátomék igen jómódúak,hatalmas ház,3 méregdrága autó,legdrágább ruhák,kiegészítők,egy hónapos nyaralások Törökországba,Spanyolországba stb.

Egy 30.000 forintos cipőre nekem hónapokig kell kuporgatnom,neki csak egy szavába kerül,és megkapja.

Igaz,sosem beszélünk az anyagiakról,és egyáltalán nem néz le amiatt,mert mi nem engedhetünk meg magunknak annyi mindent,de sokszor rosszul esik,hogy nem tudom viszonozni az ajándékait. Néha úgy érzem,mintha "kilógnék" ebből a kapcsolatból,teljesen más az értékrendünk,és a szüleink sem igazán szimpatizálnak egymással pont a pénz kérdése miatt.


2017. márc. 5. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"teljesen más az értékrendünk,"

Igazából ez a gáz. Eltérő értékrendekkel ne számíts hosszú kapcsolatra, de ez amúgy is a tini kategória, az emberek nem most tervezik a házasságot.

2017. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Ha két ember összetartozik, semmi más nem számít. Ha nem tartoznak össze, akkor pedig óhatatlanul el fognak válni az útjaik, de ez nem rossz, hanem szükségszerű, hogy megtalálhassák az Igazit.


Talán azt hiheted, ezzel nem mondtam most semmit, pedig mindent elmondtam, ami kell, hogy bizonyosságot és nyugalmat adjon az életünk napjai során.


Neked pedig éppen erre a belső nyugalomra és bizonyosságra lenne szükséged, mert a gondjaid 75 százaléka csak a belső vívódásból generálódik! :)

Csak hallgass a szívedre!

2017. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos.. a tini barátod még jó, hogy nem néz le, nem a saját pénzét költi..

A kapcsolat jövője meg valószínüleg rajtad múlik, lépj túl azon, hogy a szülei gazdagok és a sráccal törődj. Ha esetleg zavarnak az ajándékai értékei, akkor beszélj vele, valószínüleg nincs vele tisztában, hogy téged ez zavar.

2017. márc. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!