Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk! Nalatok teljesen kizaro...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nalatok teljesen kizaro ok egy kapcsolatra, ha egy lany dohanyzik?

Figyelt kérdés
Ha maga a lany nem csunya, szep arcu, nem elhizott, kedves, odaado, joszivu es összesegeben rendbe vannak a belsö tulajdonsagai. Tudnatok igy szeretni, elfogadni egy lanyt, belevagni egy kapcsolatba?

2017. márc. 6. 10:02
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Látom te is kiragadtad a lényeget. Írhattam volna Churchillt is, vagy jelenkorit, például Obamát. Azt hogy ki hogy látja az adott személyt, szubjektív vélemény. Az hogy Einstein plagizált, meg csak elméletek. Nyilván lehet benne némi igazság, de azért az ő munkásságát megkérdőjelezni sem ésszerű dolog. De most nincs kedvem egy anonim oldalon erről vitát nyitni, mert szerintem értelmetlen és felesleges. Ide se kommenteltem volna, ha az a csávó nem hiszi azt, hogy ő szarta a spanyol viaszt.
2017. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 CS:GO Gege válasza:
Hello, igazából nem. Ez lehet egy rossz tulajdonság, de nem egy kizáró ok.
2020. júl. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!