Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jövőhéttől lényegében törvényt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőhéttől lényegében törvényt szegek ha lefekszem a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövőhéten töltöm a 18at és 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel aki még csak 16,5. Hallottam valamit erről a kiskorú megrontása dologról amit nem tudok hova tenni. Lényegében törvényt szegek ha szexelünk mondjuk jövő szombaton? Tudom hülye kérdés de mégis nem tudom ezt hova tenni😂
2017. márc. 7. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Vigyáznék, mert megkeres a TEK, és elvisz szex közben :DDDDDDDD
2017. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság.
2017. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Ha megerőszakolnád , na akkor törvényt szegnél..
2017. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
Csak akkor lennél törvénysértő, ha a barátnőd nem egyezne bele. És csak 14 év alatt büntetendő, akkor is, ha bele egyezik.(ez országonként változik)
2017. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
14 éves kor felett megengedett
2017. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

"Szexuális visszaélés


198. § (1) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekményt végez, vagy ilyen személyt arra bír rá, hogy mással szexuális cselekményt végezzen, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

[link]

2017. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A dilemma akkor lenne igazi, ha pl egy 17 éves kezdene járni, szexelni egy 12 évessel, ami nem bűntetendő, de 1év múlva, amikor betölti a 18at, s a másik még csak 13 akkortól bűntetnék-e?...
2017. márc. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem:D
2017. márc. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!