Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megis mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megis mit jelent?

Figyelt kérdés
1 es fel eve unokatestveremnek az osztalytarsat megismertem, normalis aranyos vicces kedves fiurol van szo,sokat beszelgetunk, talalkoztunk volna de soha nem jott ossze igy hagytuk maskorra,2 honapja elegge elkezdett erdekelni amit oszinten el is mondtam neki, o is azt mondta hogy erdeklem. De most viszont szerzett baratnot es ezt nem tudom hova rakni. Eddig olyan jeleket kuldott mintha tetszenek neki most meg.. Nem olyan fiu mint a tobbi nem szeretnem elvesziteni.. Ez most igy mi? L/15

#Most ez #ugy mi?
2017. márc. 8. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy srác, amíg nincsen barátnője, minden lánnyal jól bánik. Ezek szerint nem érdekled annyira, mint azt Ő állította neked.


És majd ha esetleg szakít a barátnőjével, mert megunta akkor majd esetleg felkeres téged, egyszer-kétszer elfekszik veled, megun aztán majd eldob...

Szóval felteheted magadnak a kérdést, hogy biztos érdekelted Őt annyira, hogy inkább egy másik barátnője van?!

2017. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy az 1-es, vagy a srác megunta, hogy állandóan lepattintottad a találkozásokat, és elege lett belőled. Aztán nem foglalkozott veled már, helyetted megismert egy másik lányt, akivel jól van. Amiért nem foglalkozott veled téged annál inkább elkezdett érdekelni (mármint a hiúságodat piszkálta).
2017. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiderult h en vagyok a baratnoje😂😂😂😂
2017. márc. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!