Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ehhez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lányok!Mit szólnátok hozzá,ha olyan pasitok lenne,akinek jó esztétikai érzéke van,és segítene kiválasztani,hogy milyen ruhát vegyetek fel,meg milyen ruhákat vegyetek?Örülnétek neki,vagy zavarna?

Kort is írjatok légyszi!



2016. nov. 26. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Hm ha te öltözteted a csajt neked mégjobban fog tetszeni milyen kis huncut vagy xD
2016. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Lehet véleménye hogy neki mi tetszik, meg a jó esztétikai érzék sose rossz, de az azért zavarna ha meg akarná mondani mindig a tutit az öltözködésemmel kapcsolatban. 19l
2016. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Teljesen egyetértek a második hozzászólóval. 16/L
2016. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Exem egyszer ki akart selejtezni egy szoknyat, mert nem tetszett neki. Aztan osszeallitottam vele egy olyan szettet, amire megkapta mindenkitol, hogy milyen elegans. Szoval ha van erzeked hozza, nyugodtan!


(egyebkent: feher szoknya es blezer, fekete felso, harisnya es csizma, szoval klasszikus fekete-feher osszeallitas)


Aztan volt egy cikk Buzzfeeden epp errol:

[link]

Lenyegeben a lany megegyezett a baratjaval, hogy 1 hetig o oltozteti. A reakciok alapjan szerintem nem volt rossz otlet.

2016. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én kiakadnék. Ne mondja meg nekem senki se, de még ha lenne barátom, akkor ő se, hogy mit hordjak.
2017. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kor lemaradt

17

2017. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem semmi gond vele, nyilván ne ő mondja meg, hogy mit vegyek fel, de ha tanácsot ad, pasi szemmel mégiscsak máshogy látja a dolgokat.

Meg szerintem vannak olyan lányok akiknek semmi stílusérzékük, mindent mindennel, na ha nekik pl a párjuk megmondaná,hogy a kockáshoz ne vegyél fel csíkosat, teljesen jó lenne. :D

19L

2017. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!