Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a "története...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "történetemről"? (lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel sokat szoktunk nevetni a suliban(szünetekben és néha-néha órákon is)egy fiún,de azt nem mondanám meg, hogy milyen okból, DE persze NEM sértésből(!!)..Szóval a fiú is mostanság egyre többet néz felénk/ránk, és már arra is gondoltunk, hogy lehet sejt valamit??! Nem tudunk kiigazodni rajta! Ó, és olyan is volt már, hogy beszélt a haverjával felénk nézett aztán a másik srác is odanézett ránk... Ez most akkor mi lehetett?Egyáltalán nem tudunk kiigazodni rajta...Párszor oda is jött hozzánk beszélgetni, de többnyire(ha mondhatok ilyet xd) szemkontaktussal "kommunikálunk"..Ez lehet furán hangzik, de valami hasonlóról van szó..Olyan is volt már, hogy odajött hozzánk és elkezdett 'hülyeségből' kérdezgetni, hogy milyen srácok jönnek be nekünk... Szerintetek mit gondol a srác? Mik ezek a jelek? Vajon sejt valamit? És miért érdekli, hogy milyen fiúk jönnek be nekünk?

Tudom, ennyi rövid kis magyarázás után nehéz kiigazodni a sztorimon, de ez hosszú történet és a fontosabb dolgokat szerintem elmondtam.. Előre is köszönöm a véleményeteket!

14/L


2011. febr. 11. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miről kéne sejtenie valamit? Nekem annyi jött le, hogy néz... Meg megkérdezte, hogy milyen srácok jönnek be nektek. A többit nem értem. :D
2011. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát hogy lehet, hogy tetszik valamelyikünk neki...?(végül is ez a nagy 'dilemma'...)
2011. febr. 11. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg akard dugni bennetek.
2011. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
... -.-" no comment...
2011. febr. 11. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elején mondtad,h ti szoktatok nevetni rjta...ezek után mit vársz tőle? szerintem furcsálja, h ugy nevettek rajta, mint a kis oovis gyerekek egymáson.
2011. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
" Szemkontaktussal beszélgettünk" Az emberek, ha beszélgetnek valakivel, akkor belenéznek a másik szemébe, aki nem így tesz, az nem őszinte, egyenes ember.
2011. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
lehet hogy tényleg bejön egyikőtök neki ezt biztosra nem lehet megállapítani, így "látatlanba" ahoz többet kénetudni a viselkedéséről, és az is fölmerülhet hogy azt hiszi valamelyikőtőkről hogy tetszik valamelyikőtőknek és azért nevettek rajta
2011. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nézi,hogy min nevettek. Megy mesélte,hogy nézd már az a két csaj megint nevet. xD
2011. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*Meg
2011. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hat --nemtudom...nemlehethogy azt mondja a masik sracnak,h milyen hulyek vagytok,h igy csacsogtok rajta?:)

miis röhögünk a baratnőinkkel a fiukon,én se vagyok különb :D

de akk ha nevettek,probaljatok ugy,h ne vegye eszre,mert lehet szarul esik neki...gondolj bele milyen lenne ha veled tennek ezt :/

szoval nevessetek rajta nyugodtan,csak azert ovatosan :)

2011. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!