Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan utáljam meg az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utáljam meg az exem?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, békében váltunk el, semmi vita, közös megegyezés alapján, szerettük egymást de nem működött már és nem akartuk erőltetni..

Viszont nagyon nehezen felejtem el, és nem tudom, hogyan "utáljam" meg, hiszen akkor könnyebben felejteném el, de mindig ha eszembe jut valami rossz egyből előjönnek azok, hogy de még is milyen jó volt ez az egész :/ 1,5 éves kapcsolat volt, és még nem tudtam elengedni több mint 2 hónap után sem :(

21/f



2017. márc. 31. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy megutálod, nem feltétlen fogod elfelejteni. Ennek nincs sok értelme. Inkább legyél boldog attól, hogy nem mérgeztétek tovább magatokat egy rossz kapcsolattal. Menj el bulizni, csinálj akármit, programozd be magad. Így hamar elfelejted.:)
2017. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Csak atveres magadat, ha megutalod es meg gyerekes is. Probalj meg ugy emlekezni ra hogy szep volt jo volt de IGY KELLETT LENNIE. Itt a jo ido, tenyleg szorakozz, takarits, olvass, sportolj, mindegy csak kosd le magad es nem fogsz ra gondolni annyit amennyit gondolnal, ha csak pl ulnel!:) menni fog az!
2017. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet gyerekes igen.. :D

Viszont annyira rossz ha beszélünk pl, néha közömbös mintha semmi se lett volna köztünk, máskor meg azt mondja, később még lehet valami köztünk ha vége a sulinak , és, hogy szeret és ha úgy kell lennie még együtt leszünk, így nem tudom mitévő legyek már.. Egyszer elakarom felejteni máskor meg várni rá..

2017. márc. 31. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval nem engedi, hogy elfelejtsd?
2017. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én többször kerestem Őt mint Ő engem, viszont mondhatni igen, mondja, hogy kell nekünk ez a kis "szünet" ,szakításkor eleve úgy szakítottunk, hogy Ő kijelentette, reméli később együtt leszünk mert neki nem kell más.. Viszont azt kijelentette most nem lesz köztünk semmi amíg le nem érettségizett..
2017. márc. 31. 21:59
 6/8 A kérdező kommentje:

Napokban leírtam neki mennyire szerettem/ szeretem és hiányzik..

Válasza az volt, hogy neki is hiányzom nagyon és még szeret, és hiányzik neki ez az egész viszont fél, hogy megint előjönnek a kis viták, és mellettem nem tudná végigcsinálni rendesen az évet..

2017. márc. 31. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ezért könnyebb azért szakítani, mert utálod, mint a sz_rt :DD Akkor nincs utóhatása.
2017. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem kell megutálni. Ne beszéljetek egy ideig. Menj el haverokkal inni kocsmázni stb. Ennyi a lényeg. Újra lehet kezdeni na de az nem biztos hogy jól sül el. A te döntésed.
2017. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!