Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van már köztük...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van már köztük intim kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy csapattársam akinek van egy nála 2évvel idősebb barátja ma hazai meccs volt es eljott a baratja is es ugye ez mar egy tobb mint fel eves kapcsolat es ugye csokoloztak hozza bujt a lany kezfogas szoval volt minden es azon gondolkodtam ha mar ilyen komolyak a dolgok meg eljarnak egymashoz stb... es hogy lehet-e hogy mar meg tortent a dolog (a lany 14 eves) es nem hulye a lany mert tudja hogy minek mi a kovetkezmenye
2017. ápr. 8. 20:22
 1/6 ZZotyaa ***** válasza:
100%
Szerintem simán elképzelhető, nekem is van hasonló ismerősöm csak ő annyira nincs tisztába szerintem ...
2017. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!☺
2017. ápr. 8. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak már lányok 14 évesen akkora pitsák,hogy legyen. De jobb esetben nincs.
2017. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos ez...legalábbis ha magamból indulok ki. Nekem több mint féléves kapcsolatom van és a barátommal alszok vagy ő alszik nálam és még nem feküdtünk le egymással, pedig mi már azért idősebbek vagyunk náluk (ő 20, én 18).
2017. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Akkor állva aludtok? 😁😁
2017. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Honnan tudtad?? :O :D
2017. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!