Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 21 éves lányok, ti összejönnét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lányok, ti összejönnétek egy 17 éves sráccal?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2017. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lány vagyok, szerintem egy kapcsolat nem korfüggő. Ha érett, normális gondolkodású a srác akkor simán. De akiket én ismerek 17 éveseket sajnos még nagyon gyerekesek mind, ezért innen a környezetemből nem jönnék össze nálam fiatalabbal.
2017. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Nincsen itt nagy különbség.

Egy 17 éves fiú szerintem van egy 21 éves lány szintjén.

Ezt tapasztalatból mondom mivel rengeteg 21-22 éves lány van körülöttem és nagyjából egy szinten lehetünk értelmiségen is, és hasonló érettek vagyunk.

Meg akkor nem lettem volna olyan jóba azzal a három 21 éves csajjal:)

17/F

(De lehet csak én vagyok a korán érő, mondták eddig többen is hogy többnek nézek ki, de az is lehet hogy a körülöttem lévő lányok voltak a későnérők. Ez csak az én véleményem, nem kell lepontozni.)

2017. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez relatív kérdés,attól függ,hogy mennyire érett az a fiú.Egyébként meg nem számít a kor, mert ez olyan mint a szemszín,hajszín stb.
2017. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem , de ez függ az érettségétől illetve attól is hogy te mit akarsz. Ha szereted/kedveled őt akkor egy próbál megér.
2017. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatra biztos nem kene egy 17eves fiu max ha tenyleg jolnezki es a vonzalom megvan akk szex de ennyi
2017. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!