Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha még nem akarok kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha még nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A közeli ismerőseim nem értik, hogy már miért nincs barátnőm. Én úgy érzem, hogy szeretnék még várni vele egy vagy két évet.

15/f


2017. ápr. 15. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel egyáltalán nincs semmi gond. Én is így érzek. Lelkileg még nem értem meg egy kapcsolathoz. Mindenkinek más kor az ideális belekezdeni.
2017. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én 19 évesen lettem kész egy kapcsolatra és nem hiszem hogy bármiről lemaradtam. Középsuliba csesztettek érte engem is de az egyetemi barátaim szerint tök jó hogy "későn" kezdtem és a legtöbbjük megbánta azt hogy 14-15 évesen idiótákkal jött össze mert az volt a menő.
2017. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem baj :)

ha neked nincs szukseged ilyen dolgokra, akkor ne eroltesd

L

2017. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!