Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy elég gáz valós helyzet....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég gáz valós helyzet. Súlyos következményekkel járhat. Ti szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Hát ez egy elég hosszú sztori. Neveket nem fogok adni csak a szituációt mondom el. Van egy 21 éves srác és egy 15 éves lány. A srác már egy két éve együtt van a lánnyal. Sajnos az van, hogy a csaj csak azért van együtt, hogy kihasználja a srácot, és ő meg mindent megtesz neki amit kér. Gyakran fenyegetőzik hogy ha elhagyja őt (a csaj fenyeget) mindenféle kínzásokat csinál magán vagy esetleg öngyilkos lesz. Az ismerősei a szülei ellen fordítják őt. (A szülei is aggódnak miatta mert mindent megtesz annak a k***anak)

Sajnos az is lehet, hogy olyan idióta hogy annak a tudatában hogy kihasználják, nem tesz semmit.

Ha esetleg megjön az esze a gyereknek és elhagyja a csajt, akkor nyilván nem lesz öngyilkos a csaj.

De ha a csaj hagyja el akkor viszont lehet hogy ő megöli magát. (Mint mondtam már, egy idióta)

Viszont, ha illúzióként vezérli a srácot, akkor teljesen más lehetőségek jönnek ki. (Például nagyobb az esély rá hogy a srác öngyilkos lesz, ha a csaj hagyja ott)

Az is lehet hogy teljesen váratlan dolog fog történni.


Lehet hogy egy kicsit összeszedetlen ez a szöveg, de máshogy nem tudnám leírni.


Én nagyon sajnálom hogy ilyen bolond az a srác hogy hagyja hogy kihasználja az a rihe rongy k***a



2017. máj. 7. 01:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#3 Igen, erröl nekem is hasonló a véleményem.


Egyébként az apai szigor hiánya miatt is lehet. Egy nagy csattanós pofon után, áram (meg akumlátorok) nélküli szob afogság (én adnék vagy 2 órát) és csak megjön közben az esze annak a lánynak. Ha nem, #3...

2017. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szülei se tudnak már mit csinálni
2017. júl. 18. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!