Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ciki ha 15 evesen meg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 15 evesen meg nem volt baratom es meg nem is csokoloztam? :/

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 16:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%

Nekem sem volt senkim, de sokszor megkapom azt, hogy túl magasak az elvárasaim, illetve túl okos vagyok, pedig nem tartom magam okosabbnak, mint jónéhány osztálytársamat.

Ilyen az élet, remélem egyszer eljön az igazi, és nem kell 30 macskával együtt megöregednem :'D

2017. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 balkalolka válasza:
Nem ciki, a legtöbb dolog jobb a világon mint a kötelmi alapú érzelmi viszony (barátOM, barátNŐM, nem a tied, nem birtoklod, teljes félreértés) és a csatolt nyálas szokások, amik leginkább a társadalom elvárásai felé megfelelést mutatják.
2017. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%

16 vagyok. Nem volt csajom, nem csókolóztam, nem cigizek, nem voltam részeg soha. Ciki szerinted? Nem.

Nem vagyok meleg,de nekem kicsit több kell a baszásnál. Ha van valakid akkor ne csak mutogatni kelljen.

2017. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Általában a tiniknek nem felel meg senki, ezért inkább nem is ismernek meg igazán senkit, de azért rinyálnak, hogy nekik nincs pasijuk stb... Talán nem a "tökéletes" csak ultrajóképűekre kellene sóvárogni... mert nekik meg úgyse lesz elég egy csaj... akkor meg azért fogtok rinyálni h miért dobott az ultrajóképű...
2017. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy elvarasaim a es nem is a kulsot tartom a legfontosabbnak
2017. máj. 10. 19:28
 16/28 anonim ***** válasza:
#11es vagyok, nekem sem külsőre vannak elvárásaim, hiszen senki se tökéletes. Belsőre pedig csak épp annyi, hogy legyen már legalább józan paraszti esze, (sajnos van, akinek még az sincs) és tudjon kompromisszumot kötni,na meg persze legyen őszinte, megbízható. Mások nem tudom mért mondják, hogy magasak az elvárasaim, szerintem nem azok.
2017. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan ez :oszinte megbizhato kedves es az sem art ha van egy kis esze ;D
2017. máj. 10. 22:44
 18/28 anonim válasza:
Én is így vagyok. :D 25/F
2017. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Nem ciki, a mostani barátnőmnek se volt előttem barátja, mondjuk ő már csókolózott de ettől függetlenül tök jól meg vagyunk. Szóval semmilyen hátramaradottságot nem szenvedsz emiatt, ha lesz valakid majd úgy is együtt tanuljátok meg a dolgokat :)
2017. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Nem kell sietni, ne foglalkozz a többiekkel! Semmiről nem maradtál le. Eljön az amikor a legkevésbé várod.
2017. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!