Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Emberek ilyet még nem csesztem az életben, hátha valaki tiszta fejjel tud nekem mondani valami értelmeset mert jelenleg nekem nem megy. Előre leszögezem, én vagyok a fiú. Régebbi dolog mondhatjuk de azóta teltek évek és neki volt egy párkapcsolata aminek nem rég lett vége, sajnálom mert még nincs túl rajta, de nekem meg ő többet jelent barátnál. Úgy valahogy összehozott minket újra az élet. Jó kapcsolatban vagyunk meg bízik bennem, mindig örül nekem, sokat beszélgetünk, de valahogy mégsem alakul a dolog úgy érzem és ez az én hibám is. Nem akarok tolakodni felé mert ugye bár csak egy rossz lépés kell és utána cseszhetem. Szeptemberben másik városba kerül de nekem itt vannak a tanulmányok. Én úgy vagyok vele hogy amíg tart a nyár miért ne érezhetnénk magunkat jól? NEM, nem (csak) szexre gondolok, mind kettőnknek szüksége lenne egy kis szeretetre. Szívesen látnám vidáman.

Mindig olyan könnyűnek látszik az egész mégis olyan nehezen alakul. Nem tudom akarná-e. Folyton azon agyalok, mikor hogy mondjam el neki, érdemes-e elmondani egyáltalán és sajnos most ez nem az a helyzet hogy "mit veszíthetek", én úgy érzem sajnos sokat ha rosszul sül el.

Lehet csak biztatás kell, lehet tanács. Mindenki ahogy érzi bármit szívesen várok aminek van értelme és előre is köszönöm.


ui. 18+ korosztály



2016. aug. 11. 03:05
 1/5 Kérdés2015 válasza:
Szia :) Szerintem mond el neki :) Ne engedd el úgy, hogy nem tud róla, mert megfogod bánni. Ha ezért "tönkre megy" a barátságotok, akkor az nem is igazi barátság. De nem lesz ilyen. Állj a sarkadra és nyiss felé ;)
2016. aug. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Hali.


Hát ha a saját példámat nézzük. Volt egy csaj jó ideje vagyunk barátok. Neki is hosszú párkapcsolatba volt és nekem is. Kb pár hónap különbséggel szakítottunk. Elkezdtünk többet beszélni... Nem nagyon volt jel, hogy bármelyikünk is nyitna a másik felé. Se most, se amikor mással jártunk.. Elmentünk egy buliba, ahol egy másik haverommal kavargatott.. Én kísértem végül haza, és ott a háza előtt közölte velem (részegen), hogy amúgy ő egy picit szerelmes belém. Én köpni nyelni se tudtam. :D De ráhagytam, hogy részeg. Eltelt egy-két nap. Átbeszéltük ezt, és a vége az lett hogy már megdugtam :DDDDDDDDD..........


A mese lényege az, hogy át lehet ilyeneket beszélni. És a fiú lány barátságok 80%-nak van vonzódási alapja.. De amúgy testbeszéd és téma árulkodik efelől. Ha kerülni akarod kérdezd meg tőle, hogy ő mint lány nézett-e rád valaha fiúként is? Vagy csak mint barát. Sokszor amúgy a barátságot féltik.. Nálam legalább is ez volt a fő baja.. Meg kell nyugtatni efelől is!


18/f

2016. aug. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ejha, nem vártam ennyire jó válaszokat, elképesztőek vagytok, köszönöm :)
2016. aug. 11. 13:45
 4/5 A kérdező kommentje:

sikerült beszélni vele, éééééés (dobpergés)

csak barátként tekint rám


köszönöm azért a támogatásokat

2016. aug. 13. 03:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor egyértelmű, hogy a barátság extrákkal lap játszik :DDD


A 2. válaszoló :D

2016. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!