Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti nem érzitek néha azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek néha azt, hogy túl nagy hangsúlyt fektettek az életetekben a párkapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
En neha azt erzem, hogy regebben olyan buta voltam ,hogy allandoan ezen porogtem, es amennyire csak tudtam probaltam keresni a kapcsolatokat. Aztan az egesz egy nagy szenvedes volt mindig, es mikor vege lett 1 hetig jol ereztem magam aztan megint elkezdtem erezni valami hianyt, mintha fuggo lennek, csak nem a piara vagy a cigire lennek raszokva hanem a szerelem bodito hatasara. Aztan egyszer erot vettem magamon es abbahagytam az allando ismerkedest, es igaz h kb 1 evig nagyon szar volt, de utana mar valahogy nem is hianyzott. Olyan jo, hogy nem kell ilyen meg olyan programokat kitalalnom, talalkozni mikor nincs kedvem mert kulonben sertodes lesz, buliban nem kell visszafognom magam, stb. Annyi helyen latom, hogy sokan szinte eletuk legfontosabb dolganak tartjak a parkapcsolatokat, es ez valamilyen szinten ertheto mert semmivel nem helyettesitheto elmeny, de biztos olyan fontos ez h ilyeneken ragodjunk?

2017. máj. 17. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
De, pedig kapcsolatom sincs..
2017. máj. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igy mukodik a vilag. Az ember eletenek mindig is a szerelem volt a mozgatorugoja. Talan ez biologiailag a szaporodas iranti vagybol ered, es az ember tarsas leny es ezt a fajta kielegulest ( nem szexualisan ertem ) csak egy parkapcsolatban tudja megtalalni az ember. Vannak e teren sikerek es kudarcok de ettol szep az elet. Milyen unalmas lenne mar ha minden mindenkinek rogton osszejonne egy minimalis eroeszites nelkul is. :D persze ez maganvelemeny de ettol fuggetlenul ez bele van kodolva az emberbe szerintem.
2017. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nemrég jutottam el arra a pontra, hogy elég volt. Nem teljesen ugyan az a helyzetem azért mint neked, ugyanis még sosem volt párkapcsolatom, de számos olyan szitu igen, mikor csak egy lépés lett volna a boldogság a sok küzdés és szenvedés után és végül ahelyett jött a csalódás. Szóval most csak sodródok. Belefáradtam a tanácsokba amiket kapok, a taktikázás nem az én világom. Ha végül alakul majd valakivel valami annak csak örülni fogok és ha már párkapcsolatban vagyok, vagy olyan érzéseim vannak, meg fogja érni számomra küzdeni érte. Hisz ha van egy különleges személy és a bódító érzés -amit én még nem tapasztaltam meg- úgysem fogok tudni ellenállni. Addig meg élvezem az életet párkapcsolat nélkül és hogy mindent lehet, minden lehetséges :D
2017. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt mintha szóról szóra én írtam volna:'DD

Eleinte én is túlkaptam, és kapcsolatot akartam mindenáron, aztán pont akkor jött, mikor már nem is erőltettem az egészet. De az igazság az, hogy rengeteg nyűggel jár, és én sajnos pár hónapnál tovább nem is nagyon tudok boldog lenni egy kapcsolatban, egy idő után már kényszerből teszek mindent. Sokkal szabadabb vagyok párkapcsolat nélkül, és ezt nem azért mondom, mert szingli vagyok, hanem mert tényleg így gondolkozom, habár jelenleg is van párom, és eddig még nem sokalltam be a dologtól:D

2017. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!