Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan jöhetnék össze vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze vele? Egyáltalán hogyan deríthetném ki, hogy van-e esélyem nála?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, csak nem tudom, hogy mit csináljak. Osztálytársak vagyunk/voltunk, most ballagtunk gimnáziumból. 3-5ször fogunk már csak találkozni kb.
2017. máj. 26. 23:06
 1/6 pptomi ***** válasza:
Miért olyan nehéz a mai fiataloknak a nyílt beszéd? Beszélgetni, randira hívni nem lehet? Legfeljebb nemet mond, de akkor tisztán látsz.
2017. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat igazabol mivel ilyen veges az ido,szerintem alj ele es mond el neki szemtol szembe hogy mit erzel. Ha visszautasit,legalabb nem fogod sokaig sz@rul erezni magad.
2017. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért, de félek :/
2017. máj. 26. 23:23
 4/6 pptomi ***** válasza:
Pedig nem meghalni készülsz, hogy félned kellene. Bátraké a szerencse, nem furmányoskodni kell, hanem beszélni. Talán még értékeli is az őszinteségedet. Veszteni valód nincs.
2017. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kedvel ő, akkor csak legyél bátor!

Az élet rövid, tehát ha ő lenne az, akivel szeretnéd leélni az életed,

Akkor csak egyszerű kérdést teszel fel neki:

Meghívhatlak randira?

Akkor itt megkapod a választ!

Ha nemet mond, akkor tök fölös, találsz jobbat is

2017. máj. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hűha....mintha csak magamat olvasnám, annyi, hogy én lány vagyok. Én is már csak a párszor fogom látni azt a srácot, akibe szerelmes vagyok. Viszont nálam totálisan esélytelen a dolog.

Ha már úgysem látod többet, akkor valld be neki. Nem veszíthetsz semmit sem, és legalább utána nem kell azon rágódnod, hogy mi lett volna, ha.... Ne legyél ilyen hülye, max. visszautasít, nem te leszel az első, és utolsó a történelemben. Ha meg értelmes a csaj, akkor még értékelni is fogja az őszinteségedet, és az érzéseidet iránta.

2017. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!