Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális ha csak heti 1-2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha csak heti 1-2 szer akar találkozni a barátnőm?

Figyelt kérdés
van egy nálam jóval 7 évvel fiatalabb barátnőm én nagyon imádom minden időmet vele akarnám tölteni nagyon bolondulok érte szerintem ő is szeret de neki elég ha csak heti 1 szer áthív (igaz akor össze bújunk meg minden)egy 14 éves lánynál lehet ez normális de nem tudom,igaz még suliba jár meg sok barátnője van velük is kell foglalkoznia, és titokban van velem legalábbis szülei előtt,szóval végső soron érthető hogy heti 1 tali elég neki de másnap meg már piszkosul hiányzik,és facen se tudunk dumálni mert szülei nézik neki szóval 1 hétig még fel nem hiv azt se tudom mi van vele, és akor meg piszkosul hiányzik
2017. máj. 28. 13:23
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
hát az elég kevés mondjuk de sokat se jó együtt tölteni hamar megunjátok 1mást
2017. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én öt soha 21 vagyok és vele volt eddig az egyetlen komoly kapcsolatom ő viszont lehet megunna engem az lehet ettől is félek bevallom ezért is szar amikor nem vagyok vele
2017. máj. 28. 13:29
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
21 évesen nem 14 évessel kellene lenned. Szülei meg nem tudják, szóval ez NEM kapcsolat.
2017. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
most a szülei nyilván nem örülnének hogy a lányuk idősebb pasival van de ha imádom a csajt kedves vagyok vele és nem élek vissza azzal hogy idősebb vagyok mi baj lehetne
2017. máj. 28. 13:33
 5/17 anonim ***** válasza:
gáz, mert túl fiatal
2017. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de én imádom szóval nem nagyon érdekel mikor egyszer elmentünk élményfürdöbe aztán ott smároltam vele néhányan azért láttam hogy néznek mert amúgy még fiatalabbnak néz ki én meg magas vagyok de nem zavar
2017. máj. 28. 13:53
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
pedomaci
2017. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

21 évesen szerintem se 14 éves barátnődnek kéne lennie, még 18 évesen is azt mondanám, hogy az nem a legjobb. 14 évesen szerintem ő még azt se tudja hogy mit akar illetve szerintem abban sem biztos hogy érez e irántad valamit. Még egy 18 éves mellett is fura szerintem egy 14 éves lány, nem hogy egy 21 éves mellett, szóval érthető hogy megnéztek titeket. És valóban ez így nem tűnik túl jó kapcsolatnak, ha még a szülei se tudnak rólad.

Iletve hogy értelmezhetőbb legyen a szöveged, máskor használj pontokat is, ne csak vesszőket. :)

2017. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég fura hogy 21 évesen egy 14 éves barátnőd van , de ha még nem fekteted meg legalább 2 évig éd nem kényszeríted semmire és boldogok vagytok akkor egészségetekre.

Amúgy őszintén ez egy érdekes dolog. Ha sajár magamból indulok ki lehet hogy nekem is elég lenne a heti 2 találkozás (mondjuk nincs barátom de ez lényegtelen) de ehhez hozzátartozik hogy elég elfoglalt vagyok ,sokat kell tanulnom ,itthon is sok dolgom van plusz sportolok és nyilván az ember a barátait sem akarja elhanyagolni.

Hogy neki mennyi dolga/elfoglaltsága/kötelezettsége van azt nem tudom. Ha sok különórája meg ilyenje van akkor megértem ,ha nincs akkor viszont fura.

És ezen most ne sértődj meg ,de szerintem ez még fog nálatok gondokat okozni ,hogy mások az igényeitek és máshogy fogjátok fel ezt a kapcsolatot.

2017. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ez igaz vannak problémák meg lesznek is de nekem ő az egyetlen esélyem, a többi lánnyal valahogy sosem tudtam kialakítani mélyebb kapcsolatot,mondjuk elég vissza húzódó típus vagyok és most tudom szemétnek fogtok tartani de mióta már együtt voltunk úgy is (értsd már nem szűz) azóta még jobban belehabarodtam, szerintem azzal meg nincs gond ha az ember egy fél éve ismeri és jár vele és utána ... és utána vele marad,valahogy szerintem ez a normális dolog
2017. máj. 28. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!