Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van akivel van ez igy? (lent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akivel van ez igy? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel már egy éve vagyok egyutt és nagyon kedves családja van és a barátom is mindig mondja hogy mennyire szeretnek.Tényleg ilyen álomcsaládnak tunnek de persze tudom h nem azok.Viszont én annyira megszerettem oket és ok is annyira kedvesek hozzám.Nekem sincs ugymond semmi bajom az én családommal mert tudom h szeretnek meg megvan mindenem de egyszeruen nálunk nincs meg ez a családiasság.Ok elmennek nyaralni,kirándulni,szorakozni,otthon is van programuk egyutt nekem meg ez annyira hiányzik az én családombol.Nálunk mindig csak a munka a fontos,nincsemmi szorakozás..csak tv-znek és nem azér mert mi nem tehetnénk meg.Soha sem megyunk nyaralni se..Én meg eleve családkozpontu vagyok és nagyon rossz érzés h nálunk nincs ilyen és gyakran azon kapom magam h tökre hiányoznak a szulei.Veluk tudok beszélgetni meg jol érezni magam..és az is tök rossz h a szuleim a barátommal nem ugy bánnak mint az o szulei velem.Ezért is van h nem is szeretek annyira itthon lenni hanem inkább náluk mert mindig jol érzem magam veluk.És mikor hazakell onnan jönnöm ide a saját házunkba ahol semmi hangulat nincs olyan szomoru leszek és csak arra tudok gondolni hogy mit csinálhatnak és bárcsak ottlehetnék.Egyébként vittek már moziba,étterembe, kirándulni,koncertre,hivtak már sokszor vacsizni.Ez normális??
2017. jún. 5. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A volt barátnőm volt ilyen, nekem egy hasonló családom van mint amit leírtál neki pedig ilyen pénz éhesek voltak folyamatosan szívták a vérét. Ezért irreálisan sokat volt velem azt remélte, hogy tűnik fel hogy a valami baj van.


Igazából az én szüleim nagyon nagy szeretet adnak idegeneknek, és ahogy látom a másik személy szülei is neked csak azért, hogy név tűnjön fel az igaz "mocsok" általában az ilyen családoknál nagyobb a gond mint aminek mutatja magát, amit akkor tudnál meg amikor velük is élnél.


Tehát úgy ahogy a barátnőm te is súlyos szeretet hiányában szenvedsz, több figyelemre vágysz csak sajnos figyelj oda mert ez karos is lehet a másik személyekre. Előbb utóbb megfogják érezni, hogy menekülés képpen vagy náluk amiről nem tehetsz, de mégis csúnyán fognak elutasítani.


Nálunk is ez lett a vége a szüleim is sajnos megutáltak (én nem, de mindenesetre szakítottunk) az állapota csaj romlott az otthoni környezetében ..menekül. A mai napig vissza jönne hozzam,de tudom hogy csak ezért.


Tehát az önbecsülésed kene kicsit helyre rázni, mert nem fognak mindig szeretni akik jelenleg szeretnek. Egyedül kene erősebbek lenned...magadtól úgysem jössz rá hogyan is old meg. Akkor fogod, ha ezeknek a dolgoknak megkóstoltad a keserű részét is.

Ne légy naiv sok sikert !

2017. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En teljeyen ugyanez vavyok amit leirtal...a stuleimmel joba vagyok de nem beszelgetunk kb semmirol es csak neha szolunk egymashoz nincs koztunk szoros kapcsolat csak egyitt elunk...es mikor latom hogy a baratom vagy a barataim szulei hogy viselkednek a gyerekeikkel kicsit irigy vagyok. En mimdig azzal nyugtatom magam hogy en a sajat gyerekeimmel nem ilyen leszek es probalok nem toeodni vele...bar az en jellemem elegge elter a tiedtol mert ezek engem nem erintenek meg annyira.
2017. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmm latom igazan helyesen irtam, bocsanat csak telefonrol eleg rossz 😊😊😥😥
2017. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!