Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akarja barátom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja barátom hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
Nagyon kövér vagyok tényleg, de engem zavar, viszont ő így szeret.. Már több mint 2,5 éve együtt vagyunk.. Miért nem akarja elfogadni hogy változni akarok.?

2017. jún. 7. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hallgass rá.. biztos csinos vagy így is a legtöbb lány alapból kövérnek érzi magát és többségébe sehol semmi

engem is ki tud akasztani mikor mondtam exemnek hogy szedjen fel pár kilót meg egyen már normálisan

de ő meg fogyni akart csak azt nem tudom miből mikor sovány is volt

2017. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért nem akarja mert te magad se akarsz fogyni. Ha fogyni akarnál, akkor már fogytál volna minden reklámozás nélkül.
2017. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Folyamatosan próbálkozom, kondi, diéta, stb és ez öt zavarja, és nem könnyíti meg a dolgom hogy ő ellenzi ezt az egészet.
2017. jún. 7. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy örülnél neki, hogy úgy szeret ahogy vagy...


Nem hiába találták ki azt a mondást, hogy "csak a kutyák játszanak a csontokkal".

2017. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt ugye súly nem lett említve így nincs gondolom akkora baj mint amit az én általam javasolt videóban lesz látható de ajánlanám a TLC-n lévő élet 250 felett című műsort NEM a diéta kitartás stb végett, hanem mert ott elég nyílvánvaló válaszokat kapnál majd a miértre. Keresd vissza a neten Christina meg Zsalynn történetét.

Lényegében a párjuk addig szerette őket amíg CSAK az övéi voltak hiszen miután már ki tudták tenni a lábukat a házból másnak is esélye lett rá, hogy megkaparintsa őket. Itt a pasikkal vannak hatalmas lelki gondok. Biztos vagyok benne, hogy nálad ekkora súlytöbbletről közel sincs szó, viszont itt is sokban az is lényeg volt, hogy azok a férjek már ilyen ápolónak hitték magukat. És amint nem kellettek egy fürdéshez teljesen feleslegesnek érezték magukat.

Az iszonyat kövér nő egy normál súlyú férfinak egy biztonsági játék. Egy birtoklás. Mert így úgy se kell senkinek. Így csak az övé. (Gondolja)

2017. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szimpor válasza:
Szerintem előszöris ülj le a pároddal és mondd el neki, hogy neked így nem jó és változtatni fogsz, és kéred, hogy támogasson. Ha tényleg szeret és melletted van, akkor támogatni fog, mégha ő nem is látja szükségesnek. Ha viszont ebből vita lesz köztetek, akkor én azt mondom neked, hogy engedd el és te pedig mindent adj bele és valósítsd meg az álmod. Ha gondolod privátban tudok neked ötletet adni, nekem 35 kiló plusz volt és találtam jó megoldást.
2017. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy hány kiló pluszod van. Leegyszerűsítve: ha nem vagy 100 kiló, akkor lehet hogy csak te parázod túl a súlyodat. Ha több vagy, akkor érdemes gondolkodni a fogyáson, és meg kellene próbálnod bevonni a barátodat is, hogy ne érezze úgy hogy kihagyod vagy esetleg ellene dolgozol. Mondd meg neki, hogy ez fontos a lelkivilágod szempontjából és szeretnéd ha támogatna ;).
2017. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
zsírban sül a jó kolbász
2017. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha neki jó vagy így,szeret téged,jól megvagytok,akkor nem értem miért baj ez. De biztosan meg tudod vele beszélni,ha elmondod mennyire szeretnéd,és te ettől boldogabb lennél,akkor meg fogja érteni. :) De miért csak most akarsz változtatni? Próbáld inkább elfogadni magad.
2017. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!