Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan haragszik? És normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik? És normális ez?

Figyelt kérdés
Na szóval...mostanában nagyon sokat veszekedek a barátommal (3 hónapja vagyunk együtt) és tegnap a fejemhez vágta hogy ő amúgy két hónapon keresztül nem is szeretett és csak kihasználni akart...én teljesen kiakadtam..és most ő haragszik rám ezért mert hogy ő csak "őszinte volt" állítása szerint...miután ezt kijelentette megvilágosodtak bennem a dolgok..mindig mondogatta hogy megfog erőszakolni ha nem hagyom hogy "meg**ugjon"....igazából még egyikünknek sem volt még szexuális élménye..na mindegy...meg..most azt sem érti hogy miért akarok vele szakítani...
2017. jún. 9. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen ennyit görcsölni? Szakítanod kell és kész.
2017. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális ez
2017. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, nem normális a srác.
2017. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat eloszor is en azon lennek legjobban kiakadva, hogy mi az, hogy kihasznalt? Hasznalja ki az akciot a tescoban, ne engem. Masodszor eroszak-temaval annyit mondanek neki a vilagon a legjiggadtabb, legnyugodtabb hangnemben, hogyha engem megeroszakolsz, apam is meg fog Teged es utana kedvesen mosolyognek.

Ezekutan pedig kidobnam a p*csaba, egy ennyire erzelmileg nulla csavot (eletkorra tekintet nelkul ilyet senki soha ne mondjon a nojenek) ne akarj szeretni. Tudom, hogy nehez, de ez egy csokott agyu idi*ta.

Meg azt is elhiszem ha Te is hisztis vagy, de akkor SE. Es nehogy odaadd Neki magadat, utana valoszinuleg ugyis dobna.

Egyebkent a legeslegelso kapcsolatom (15 evesen) nekem is ugyanez volt. Most 23 vagyok es ha osszefutok a csavoval a mai napig a sarkamban van, mert meg akar.......... :D Ne tudd meg mekkora eleg tetelt jelent, meg ha akkor 9 honapig szenvedtem is a szakitasunk utan, amit egyebkent en leptem meg es utana kulonbozo jelzokkel illetett..

2017. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!❤❤
2017. jún. 10. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!