Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha en kolcson adtam 22000...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha en kolcson adtam 22000 forintot a baratomnak amikor meg egyutt voltunk, es miota szakitotunk nm akarja megadni akor torodjek bele?

Figyelt kérdés
mit csinaljak h neki minel roszab legyen? gondoltam h megveretem de nincs kivel mert minden olyan ferfi ismerosomet ismer o is...feljelentes esetleg?
2017. jún. 15. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod bizonyítani, hogy kölcsönadtad? Papír van róla? Esetleg tanu? Gondolom nincs, hiszen a pasid volt. Nos akkor egy állítás egy tagadás ellen. Nem bizonyítható. Ezt buktad!

Megveretni? Ne, abból neked lehet bajod vagy aki megveri. Feljelenteni meg hiábavaló. Nincs bizonyítékod.

2017. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

törödj bele :Dxd

nem segít ha feljelented

2017. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat hat sajnos en is igy gondoltam mert ugye egy tagadas egy alitas es nem voltak tanuk meg semi...azert majd valakit talalok aki szivesen beveri a fejet :)
2017. jún. 15. 13:22
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem csodálom hogy szétmentetek...
2017. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
en azt csodalom h anno egybementunk :D
2017. jún. 15. 13:35
 6/19 anonim ***** válasza:

Szakításkor azon nincs ember aki olyankor ne csodálkozna hogy összejöttek valamikor... pár hónap, 1-2 év és annyira semmitmondó lesz az egész, hogy nagyon bánnád ha most fellépnél ellene bárhogy is.

Mi is viszonylag utálkozva mentünk szét, nekem több ezer km-re költözött külföldre a kölcsönkért 120.000-ből mondván megadja amint tudja, de igaziból én vagyok az aki vissza se kéri. Remélem boldog :) baráti viszony megmaradt, nem kell vissza a pénz.

2017. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
visszaadom inkább én azt 22k-t, csak ne csinalj hulyeseget
2017. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ez aranyos utolso de nem akarom neki anyiba hagyni...es utolso eloti koszi a valaszt igazad van csak megis ahjjjj :((
2017. jún. 15. 14:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Tudod egy kapcsolatba nem szokás visszakérni a dolgokat, az a válás ><
2017. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Ha annyira megfontolt vagy a kölcsönök adásában is, mint ahogy az írásoddal kapcsolatban, akkor értem a szituációt :'D
2017. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!