Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kb 3 hónapja szakitott velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 3 hónapja szakitott velem a volt barátom,1 év járás után! De egy iskolába járunk, minden nap látjuk egymást, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az első komoly kapcsolatom volt és neki is, de sokat veszekedtünk, makacs természetünkből fakadva pedig sosem engedtünk a saját igazunkból. De az sosem volt kérdéses hogy nagyon szerettük/szeretjük egymást. Viszont egy iskolába járunk, jelenleg nehezen kezelem ezt. Nem rég egy hétre újra 'összejöttünk' de végül én nem birtam ezt így: ő azt szerette volna hogyha csak 'kavargatnánk'titokban. Tudom hogy többet érzett közbe, keresett abban az egy hétben, most újra semmi. Van még remény? Vagy mit tegyek? Keresni semmi képp sem szeretném.17/L
2017. jún. 16. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő csak kavarni akar veled, semmi komoly szándéka nincs. Lépj tovább és hagyd őt, ez a legtisztább dolog.
2017. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ahogy az előző légy pozitív és lépj tovább ne ragadj le egy pasin. :)
2017. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak dugni akarja a puncidat. Ahhoz nem kell túl sok minden.
2017. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lépj tovább.

Már kipróbáltátok és nem ment. Vissza-vissza lehet esni egy ilyen kapcsolatba is de csak még nehezebb lesz a végleges szakítás.

2017. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!