Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális az ilyen viselkedés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés

2 évet jártunk a barátommal

Új suliba kerültünk , előtte egy suliba jártunk .

Ő aztán túlságosan ragaszkodó volt, nem hagyott tanulni, nem lehetett az h nem vagyok fent facebookon és nem írok, mindig minden nap fent kellett legyek és mindenre visszaírnom, ha reggel nem kelltem fel köszönni vagy este akkor azt hitte nem szeretem.

Az a durva hogy kb mindig csak azt nézte hogy neki mi a jó, az én érdekeimet magasról leszarta, mindig nekem lányként kellett a kedvemben járni, ott találkozni azt csinálni akkor amit őt akart..

Engem borzasztóan zavart hogy folyton ölelgetni akart mindenhol, nem akart leszállni egy picit se rólam, egyébként nagyon kényelmetlen is volt ahogy ölelgetett.. Én 2 év után nem voltam az a bújós már, nekem nem volt szükségletem mindig amikor találkozunk lesmárolni vele.

Már nem tudtam vele semmiről beszélni mert nem érdekelte.

Kompromisszumokat se tudtunk tenni mert ő nem volt képes betartani. Számára az normális ha elhanyagolja magág, nem figyel a kinézetére, a hajára , a bajszára, zokon veszi ha azt mondom neki fújd be magad mert büdi vagy..

És még én vagyok a szemét, mert elmondom olykor a véleményemés őszintén megmondom ha valami nem tetszik, csak ugye neki nem lehet kritikát mondani .

Nektek mi a véleményetek erről?


2017. jún. 16. 21:58
 1/6 A kérdező kommentje:
* kedvében járni
2017. jún. 16. 22:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze, a bújósságot, ragaszkodást illetően egész más a jellemetek, ez még normális, de az, hogy ápolatlan lesz, mert már megkapott téged, az nem.


Az elejét elengedheted neki, vannak ilyen különbségek, bár legközelebb ne ilyen fiúval jöjj össze, ha ez neked kényelmetlen volt. A végében teljesen igazad van, alap, hogy befújja magát, nemhogy akkor, ha még szólsz is neki... Pofám lesülne ha egyszer véletlenül elfelejteném és rám kéne szólni. Erről jut eszembe mondjuk, ha egyszeri véletlen eset volt akkor mindegy, ha folyton csinálja, az elég fura.

2017. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem normális, csoda, hogy bírod mellette... Ülj le és beszélj a fejével.
2017. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Múlt időben kezdte, szerintem már szakított vele és megerősítést akar, hogy jól tette :D Egyébként igen, jól tetted, kedves Kérdező.
2017. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te túl sokáig tűrtél! Legközelebb jobban figyelj oda.
2017. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 igen, azóta már rájöttem. Először félre olvastam.
2017. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!