Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha megbantottam es azt mondta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbantottam es azt mondta hogy ne beszeljunk egy ideig akkor most szakitottunk?

Figyelt kérdés
Megbantottam valamivel es azt mondta hogy ha most kellene mondjon valamit az az lenne hogy:vege...nem akar semmit elhamarkodni,gondolkodni szeretne,ne irjunk,majd par nap mupva keres!Eltelt ket nap es folyton a telefonon csungok hogy ire de nem irt,nem is hivott!Ez most azt jelenti hogy vege?igy akart lerazni?(17L es 25 F)

2017. jún. 19. 08:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Irj privit
2017. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!