Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudom elmondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elmondani a barátomnak, hogy mi bánt/mi a baj?

Figyelt kérdés

Pedig nem is vele kapcsolatos, szóval ha elmondom, nem bántanám meg vele, meg semmi 😃


Veletek is volt már ilyen?


Kort és nemet is legyszi🙂



2017. jún. 22. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem most is ez van. Csak az a különbség hogy az én esetemben vele kapcsolatos és nem igazán merem mondani vagyis inkább kérdezni.:/

16l

2017. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy félsz, hogy terheled vele, és fárasztod, vagy a rosszabbik eset, amiben nekem is részem volt (nem feltétlenül kapcsolatban), hogy elmondod és közömbösen áll hozzá, nem nagyon érdekli és meg sem próbál együttérzést mutatni, és/vagy leráz.
2017. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen, mindig elmondtam neki ha bajom volt még azt is ha vele volt bajom. Fő az öszinteség.

18F

2017. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!