Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek, hogy elveszítem. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy elveszítem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjuk egymást a barátommal, de félek, hogy elveszítem. Elkövetett egy hibát, amit nagyon megbánt és végül megbocsátottam neki, merthát mindenkivel előfordul és láttam rajta, hogy szeretné helyrehozni. Azóta figyelmesebb velem és én is jobban megbecsülöm, mert tudom milyen rossz nélküle és ő is, hogy milyen nélkülem.Ő nekem a legfontosabb és én is neki.

Azt mondta, hogy velem képzeli el a jövőjét.

A történtek óta viszont néha rámjön a rettegés, hogy mi lesz ha elveszítem.

Ő is fél kicsit, viszont én szeretném ezt leküzdeni. Nem akarom ezt érezni. Újra fel akarom építeni a bizalmat és mem ilyen felesleges dolgokon rágódni, mert ez csak tönkretenné idővel a kapcsolatunkat és így nem tudom megélni.

Mit tegyek ,hogy ne gondoljak erre?

Hogy tudnám ezt leküzdeni?



2017. jún. 23. 20:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Még az érdekelne, hogy beszéljek vele erről (mert amúgy szeretnék), de félek, hogy ezzel csak elüldözöm?
2017. jún. 23. 20:05
 2/2 anonim ***** válasza:

Én hasonlón már túl vagyok a párommal.

Együtt sikerült megoldanunk! Azóta csak erősödünk!

Hidd el,az idő nagyon sok mindent megold,elcsendesít! Szerintem töltsetek együtt rengeteg időt,s mondj el neki mindent,amit el szeretnél,mert ő az,akinek meg kell hallgatnia,bármi is van! Ő az aki mellett a nyugalmat,békességet,boldogságot érezned kell a legjobban! Tehát,ami nyom,azt mond ki magadból,s támogassátok egymást!

Ha bővebben szeretnél erről beszélni,írj rám priviben! Segítek :)

2017. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!