Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy ha együtt vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha együtt vagyok egy arab sráccal 4 hónapja és még nem találkoztunk lehetséges, hogy csak 'szeretkezni' akar velem vagy esetleg leélni az életet (vagy egy részt belőle)?

Figyelt kérdés

A sztorink itt lenne:

Decemberben ismerkedtem meg vele,de akkor még unszimpatikus volt. Január 10.-15. között lett szimpatikus.

Kicsivel később elkezdett bejönni(én már az elejétől fogva bejöttem neki).

Februárban összejöttünk és azóta távkapcsolatban élünk.

Mindennap elmondja, hogy szeret és,hogy velem akarja leélni az életet(nélkülem öngyilkos lenne).



2017. jún. 26. 04:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg Frei Tamás arab nők helyzetéről szóló videóját (yt-n fent van), hátha (remélem) elmegy a kedved a pasitól.
2017. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a 8 másik felesége melett simán elférsz, főképp hogy az arab lányok átlagba nem olyan szépek.
2017. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Pontosabban azért volt unszimpatikus, mert akkor mindenkit annak tekintetem, aki velem akart beszélni és az előtt nem ismertem. :)

És nem ott akar lakni, ahol ő van.

Ő valamiért nem olyan, mint a többi arab srác akivel az előtt beszéltem.:)

2017. jún. 26. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!