Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen képpel lehet a legjobba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen képpel lehet a legjobban 'felcsigázni' egy lányt?

Figyelt kérdés

(Nem elsősorban felizgatni akarom...)


Ismerkedtem egy csajjal, aki érezhetően nem tudta eldönteni, hogy akar-e valamit tőlem, vagy sem, ezért 1-2 hete megszakadt a beszélgetés.

Nem az a kimondott kellemes, tiszteletteljes ismerkedés volt, hanem a kicsit flegmázós, önfényezős, ironikus ismerkedés és éppen ezért volt különleges.


Arra gondoltam, hogy küldök neki egy képet, ami kérdéseket vet fel benne, ezáltal elkezd érdeklődni irántam, kíváncsi lesz vagy esetleg irigy és újra beindul a dumálgatás.


A gáz az, hogy fogalmam sincs miről csináljam a képet. Nyilván legyek én is rajta és nézzek ki jól, de kellene valami tárgya lennie a képnek, tehát ne csak egy sima szelfi legyen (de nem is dickpic vagy meztelen/hasfeszítős kép).


15 éves a csaj, én 17


Tudom, nem így kell csajozni, én sem így szoktam, de ez most különösen izgalmasnak tűnik.


2017. jún. 28. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez a busz elment.
2017. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha igazán érdekelnéd a lányt nem lenne szükség ilyesmire szerintem..
2017. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam erre, de amilyen büszke ez a lány, biztos vagyok benne, hogy most arra vár, hogy nyalizzak neki.
2017. jún. 28. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Annal inkább le kell szarni.

Az majd felkelti a figyelmét.

2017. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de lényegében a képpel is hasonló hatást szeretnék elérni. :D
2017. jún. 28. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Babafotód? Cuki is vicces is..
2017. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!