Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha félek, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha félek, de nekem rossz a helyzet, és meg kellene tennem, de nem megy?

Figyelt kérdés

Üdv, probléma a következő:

Barátnőmmel elég sokat veszekedtünk nemrégiben, de ez viszonylag elmúlt. Megbeszéltük, hogy megoldjuk, stb...

Na most ezzel ott járok, hogy Én elfelejtettem a múltat, túltettem magam, nem foglalkozok vele. Ennek ellenére még is azt érzem, hogy nekem nem megy, legalább is most nem megy ez az egész, hiába szeretem nagyon, akkor sem. Folyamatosan szenvedek, bár ezt nem mutatom ki neki, meg senkinek igazán. Az elmúlt 1 hétben kezdtem el érezni azt, hogy ez mintha már csak erőltetés lenne. Én tök rosszul érzem magam. És rájöttem, hogy beszélnem kell vele erről, és, hogy valószínűleg ezt, hagyni kellene. De itt jön a bökkenő: Rájöttem, hogy nem merem ezt megtenni, hiába határozom el előre.

Mi tart vissza? Mindig amikor valami bajom volt óriási vitát sikerült belőle csinálni. Ő lett ideges, olyankor mond mindent szinte, majd jön a sajnálom, visszasírom magamat. Én meg mindig megbocsájtottam. Most tudatosult bennem, hogy Félek tőle, ezért nem merem már elmondani neki, ha bajom van. Félek, hogy mi lesz, holott azért valahol már elfogadtam, hogy vége lesz, valószínűleg így is kellene most lennie. Lehetne más is egyből akár, de ez sem segít. Kétségbe vagyok esve, nem tudom mit tegyek. Ma együtt alszunk, de illene valamit kihoznom magamból, legkésőbb holnap. Már nem bírom, belül totál roncs vagyok és tönkre vagyok menve. Sokszor voltam lelki terror alatt... És a másik, hogy mivel szeretem nem akarom megbántani, ő most teljesen boldog, úszik benne, nem akarom összetörni. De valószínűleg máshogy nem menne. Ti mit tennétek a helyemben, hogy oldanátok meg? Mindenképpen személyesen akarom rendezni...

Köszi! FFI



2017. júl. 2. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is hadd fejezzem ki elismerésemet, hogy ennyi mindent ilyen módon helyre raktál a fejedben egyedül. Ritka ebben a kategóriában. Viszont sajnos a választ te magad mondtad ki: ennek véget KELL vetni. Ne légy a boldogságának a rabszolgája, akármennyire is szereted. Technikailag azt használja ki, hogy te véget nem érő feltétlen szeretettel és figyelemmel árasztod el, és ezért neki nem kell tenni SEMMIT. Mindent eltűrsz neki. Egy szép hosszú indoklás után vagy adj neki még EGY esélyt a változásra (nem javaslom), vagy szakíts vele és pihend ki. Minden jót kívánok!
2017. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyértelműen hagynod kéne,

amitől félsz az csak a változás

2017. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!