Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennének ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennének ebben a helyzetben? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Van egy barátom akit már jóideje ismerek de sose volt valami "tisztelettudó" irántam , azaz mindig 3. keréknek éreztem/érzem magam ha ő is ott van.

Mivel ezen én változtatni akartam ezért gondoltam meghívom őt egy sítáborba (azt hittem ha több időt töltünk 2 en akk azert fontosabb leszek a szemeben ) ahol a családomnál szállnánk meg és lenne ott jópár régi jóbarátom.

( egyébként nem voltunk mi rossz kapcsolatban szval birtuk egymást , csak valahogy mindig kiszorít engem ha van rá alkalma )

Nah hát a táborban tök jól mennt minden az elején csak azt vettem észre hogy egy nagyon jó barátommal elkezdett kavarni. ( ő is meg én is fiú , de ugye egy lany volt az a baratom akivel elkezdett kavarni )

Az 1 hetes tábor alatt ő teljesen megváltoztatta a légtért és picit ott is kiközösítve éreztem magam , pedig már vagy 10 éve ismertem azokat a barátaimat.

Sőt ő annyira nem volt tisztelettel velem hogy még a jobb szobát se adta át sőt rendesen harcolt érte , még a tábor végefele is rendesen önző volt a fürdőszobával is , szval nem az hogy tessék menny csak előre én ráérek , hanem arrébb lökött VERSENYZETT minden dologért.

Amint véget ért a tábor megse köszönte a meghívást , pedig én hivtam őt meg .... , csak a szüleimnek a fuvarát mert vagy 2 órát kellet utaznunk oda és vissza is ahhoz hogy még kellemesebbé tegyük az ő kis kiruccanását ( félreértés ne essék , ő nagyon élvezte a tábort rengeteg új barátot szerzett és ennek köszönhetően engem még inkább hátrébb tolt a ranglistán ) . Nah de a tábor után azzal a lánnyal akivel elkezdett kavarni , elválaszott engem , azaz amikor találkozokat beszéltünk meg vele , utalásokatt tett rá hogy ne mennyek , haggyam őket 2esben és én erre inkább nem is irtam vissza . Pedig nagyon ritkán tudok vele találkozni ( szó szerint kb 2-4x évente ) és most eltol tőle .

+ A táborban tök sokan kérdezték tőle h jön-e jövőre , és ő azt válaszolta hogy persze , de nekem eszem ágában sincs elhozni őt még 1x , de ha nem teszem akk ismerem és mindenkinek elmondja hogy mekkora egy bunkó vagyok hogy nem hívtam el , nem engedtem be a családom házába , nem furikáztattam a szüleimmel , nem fizettem neki a heti kajáját ....

Teljesen megrekedtem , egyszerűen foggalmam sincsen mit kéne tennem , mert csak nem kéne szétválasztanom 2jüket mégiscsak bejönnek egymásnak.

+ Ha ujra elhozom a táborba akk én inkább nem is mennék mert olyan rosszul éreztem magamat.

Sőt ez a "barátom" még az oszt.társam is még a következő 4 évre, szval ott is rosszban leszünk ha rosszul cselekszem.

Sztetek tartsam neki a hátamat , vagy... ?

Előre is köszönök minden válaszadót aki hajlandó volt elolvasni ezt a rendes 4 oldalas már már költeményt :/ .

16/f



2017. júl. 2. 17:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja + megírjam a lány barátomnak , hogy miatta nem tudunk találkozni mert azt mondta nekem hogy ne jöjjek?
2017. júl. 2. 17:15
 2/6 mcrgt2 ***** válasza:
Hát baz+ én biztos nem hivnám el mégegyszer. Milyen viselkedes ez? Az ő reszerol? Ha el akar menni akkor azzal a lannyal mennyen. Hivja el az a lany fizesse az a kajajat meg furikazza ő nehogy már te csinald es kozbe még egy koszonom sincs. Hát mekkora egy paraszt én szoba se alnek vele es szerintem csinald te is azt. Sok mas ember van a vilagon.
2017. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Szevasz , te egy farok vagy passzki. , És most csak azért válaszolok ilyen kifinomult módon, hogy ez a sz@r ne tiltson le...

Mi a faxnak vitted el? Ilyen emberrel minek akarsz te jóban lenni ?

4 évig osztálytársad ? Fáj az neked, hogy négy évig nem kell valakinek köszönnöd vagy mi a franc ?

Férfi vagy nem egy lábtörlő baz...dmeg ...

Viselkedj is úgy, és ne légy ilyen naiv kis pi...csa ...

2017. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

3-as vagyok,


És ba.zd, ha engem vinnél el sítáborba , én legalább megköszöntem volna xd

Jó, jó, biztos a forralt bor mellett lettem volna egész nap, de az egy dolog 😂😂😂😂

2017. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen minden választ , teljesen igazatok van , elengedem a pitsába őt , nehogymár kihasználja a jószívűségemet b+.

+ Szerintetek mennyek találkozni azzal a lánnyak + még pár ottani barátommal , ha ő is ott lesz mert qvára nem látnám szívesen az ő arcát , de tényleg ritkán találkozom velük .

2017. júl. 2. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Az van, hogy abból amit leírtál ő nem barátod neked. Ez egy menő gyerek, akivel együtt akartál lógni, hogy te is az legyél. Az, hogy úgy érezted, hogy "nem tisztel", az csak az, hogy te neki nem vagy a barátja. Te itt áldozatnak írod le magad, de nem az vagy, hanem (kérlek bocsáss meg, nem bántani akarlak, hanem segíteni az őszinteséggel) balek. Balek, akit ez a gyerek elég rendesen kihasznál, mert hagyja. Hagyod neki. Egyszerűen ő egy önző személyiség, szeret dominálni, te meg nem tudod, hogy hogyan kell, vagy nem tudom, miért játszod mindig az elnyomott szerepét. 3. keréknek érzed magad? Mondd meg neki, hogy nem leszel az, és hagyd ott a francba! Kiszorít, ha van rá alkalma? Ne adj neki alkalmat! Nem adta át a jobb szobát? Miért tette volna, ha ő is megkaphatja? Ha tudod, hogy a te szüleid szállása, mondd meg, hogy te vagy itt a főnök! És így tovább. Ne tedd már ki magad ennek! A lánnyal kapcsolatban nem is mondok semmit. Ha 16 évesen, a lázadás korának csúcsán lábtörlő akarsz lenni a "barátodnak" (mert most épp azt teszed, szándékosan), akkor nagyon gyorsan változtass a hozzáállásodon, és ne hagyd magad így elnyomni! Minden jót kívánok!
2017. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!