Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom, barátja tönkreteszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom, barátja tönkreteszi a kapcsolatunkat, Mit tegyek? (Tobbi lent) 18/L

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy drog problémákkal küzdő barátja aki olyan szinten beleprobal szolni a kapcsolatunkba(persze csak a baratomon keresztul), engem hihetetlenul utal, mert hogy en rosszat okozók a barátomnak miközben en vagyok aki mindenben segít neki lelki támasza vagyok nagyon imádjuk egymast... De egyszeruen nem tudok evvel a sraccal mit csinalni, a baratom azt mondja hogy o ezt nem hagyja es nagyon jol kijönnek egymassal mikor ketten vannak, de szinte minden alkalommal közli a barátomnak hogy tönkreteszi az eletet ha velem egyutt van.mindketten 18ak vagyunk gimisek szuleinkkel élünk.
2016. júl. 13. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom a barátod tudja hogy a ti szerelmetek nem lesz örök, még a barátságuk meg hosszabb lesz. Ezért sem lép rendesen és kellőképpen azért hogy kiálljon érted és melletted. Ne csodálkozz ha ez a srác fogja a szakításotok okát adni vagy legalábbis a segít ebben.
2016. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazan ilyen valaszt vartam hanem az volt a kerdes hogy en mit tudnek tenni hogy ez ne befolyásolja a kapcsolatunk!
2016. júl. 13. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

#2: Azért életben hagysz ugye?!-.-

Nem sokat tehetsz, a barátoddal beszélgetsz erről hogy téged ez nagyon zavar! Válaszon köztetek ha kell.

2016. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod nagyívben leszarja mint mond a barátja.

Ha meg inkább a barátot válassza helyetted később, akkor így járt, nem kellettél neki igazán.

2016. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Marlbi válasza:
Egy kapcsolat 2 emberről szól nem kell hallgatni arra a fajankóra ,ha a pasid beveszi amit a haverja mond akkor ő a lüke ezzel nagyon nem tudsz mit kezdeni az ő baràtja ő ismeri ha szeret akkor leszarja ha meg enged a srácnak akkor meg felesleges gondolkozni
2017. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!