Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vizsgaidőszak tönkreteszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vizsgaidőszak tönkreteszi a kapcsolatunkat? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

20/L vagyok a barátom 22/F mindketten jogi egyetemre járunk ez lesz a második vizsgaidőszakunk együtt, az első is nehéz volt de ez mégnehezebb lesz ( több és nehezebb vizsgánk van)...

A baj az, hogy én ilyenkor arra vágyom hogy megöleljen, bíztasson, nyugtasson meg, szeressen stb Ő viszont ilyenkor nagyon ideges és inkább magába zárkózik.. Ebből adódnak a gondok...


2016. máj. 17. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
várj egy hónapot...
2016. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan ez...rengeteg türelem.

Jelöljetek ki hetente egy napot, ami csak egymásra és a pihenésre meg közös barátokra szántok. Úgy nem olyan vészes.

2016. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha ilyenen megy tönkre a kapcsolat, az elég hülyeség. néha megadhatná azt, amire szükséged van, de neked meg nem kéne végig a nyakán lógni és kész.
2016. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Ohh,akkor a záróvizsgákon ne legyen senkid!!

Az 10 hét tömény tanulás nonstop! Onnan visszanézve egy vizsgidőszak csak laza hétvégi tanulás!

2016. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

ha ilyen "piti" dolgokon nem tudtok egymas mellett allni, mi lesz akkor amikor eluszik a lakashitel, vagy balesetet szenved a gyerek, vagy foldrenges, vagy mittomen milyen 'komoly' problemakkal vag pofan az elet


nem nezem le a tanulas sulyat/nehezsegeit/fontossagat, de ezert problemazni egy kapcsolatban szerintem into jel arra, hogy amikor nagy a stressz (mindket partnernel) es a partnerek ezt egyutt nem tudjak kezelni, akkor nem valok egymasnak! Ennyi!

2016. máj. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Foglalkozz magaddal, meg a vizsgáiddal, és ne idegesítsd magad a párodon. Mindenki máshogy kezeli a stresszt, és türelmesnek kell lenni a másikkal, de ha te folyton miatta aggódsz, nem fogsz tudni a te dolgodra koncentrálni.

Rosszabb esetben meg szakítotok. Én már hagytam el pasit, mert nem értette meg, hogy a vizsgáim fontosabbak, mint az, hogy egész napokat vele legyek hétvégén.

Nyilván ő is szeretne veled lenni, de lehet, nem akarja, hogy eltereld a figyelmét, vagy nem akar téged is túlstresszelni. Legyél vele türelmes, és csináld meg a vizsgáidat.

2016. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!