Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Lehet koromból adódóan nem éppen a legmegfelelőbb helyre írok. 23 éves vagyok, nem volt még barátnőm, régebb voltam még 16-17 évesen két lánnyal randizni, de végül nem lett semmi. Nem erőltettem akkor a dolgot, mert ami kevés félretett pénzem volt, egy mozi vagy bármi más elvitte nagyjából. Most elkezdtem az egyetemet, szakot váltottam, így van egyév csúszásom, ami miatt nem is nagyon akartam barátnőt. Apám már majdnem minden héten felhozza nekem, hogy miért nincs barátnőd, mi a jövő célod így. Részben megértem őt is, de ettől még nem érzek bármiféle hátrányt a jövőt illetően. Régen volt pár haverom, de szép lassan lemorzsolódtak, most is azt tapasztalom, hogy érdekből, vagy ha valami buli van akkor összejönnek az emberek, de normális barátságot elég keveset tapasztalok. Így nagyon nem járok el sehova.Lehet komoly vagyok a koromhoz képest. Most kezdtem el edzeni, szeretek olvasni, meg ilyesmi. Kicsit visszahúzódóbb vagyok, van pár ember akikkel beszélek, de ott is azt tapasztalom, hiába vagyok rendes, segítőkész, nyitott dolgokra, pár éven belül eltűnnek. Legutóbb is így jártam egy haverommal, jóban voltunk, két hetente találkoztunk, de lassan egyéve már nem jelentkezik, néhány szóval visszaír, így nem is erőltetetem. Kicsit sovány vagyok még, 186 cm és 72 kg. Kíváncsi lennék, ki volt már hasonló helyzetben, hogyan lábalt ki belőle!?
2017. júl. 7. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nála m is lemorzsolódtak a barátok de egyedül tök jól megvoltan hizsen mindenki csak magára számíthat 17L
2017. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!