Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 12 év korkülönbség hány éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év korkülönbség hány éves kortól nem zavaró?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 08:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A kor az relatív, nyilván vannak olyan 14-15 éves lányok , akik normálisak, meg jól el lehet velük beszélgetni, de akinek ez kicsit sem merül fel, hogy nem művel éppen jó dolgot ezzel, na az a gáz...

Szerintem egy 17-18 éves csaj már összejöhet egy idősebb sráccal , azért túlzásokba ne essünk, a 35-40 éves csávó már túlzás lenne xd

2017. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy 17-18 éves már járhat.. állítólag már abban a korban megjön az ember esze.. már akinek.. de ha csak 12 13 vagy akkor nagyon nagyo fiatalka és tapasztalatlan vagy még ahhoz hogy egy érett felnőttel kavarj
2017. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18 évesen 30 évessel kapcsolat.hogyne,persze, mondjunk még jobbakat.
2017. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pedofil, mivel én a lány vagyok, és ő sem pedofil, mivel tudom, hogy ő csak barátként szeret.

Egyébként itt most a korom nem számít, én csak kíváncsi voltam, hogy hány éves kortól vállalható ez a 12 év korkülönbség, de ha ennyire szeretnétek tudni, akkor tessék... 13 vagyok... De nem fogok ilyen korban összejönni egy 25 éves pasival, nem vagyok hülye!!!


A válaszokat köszönöm!

2017. júl. 8. 18:09
 15/17 anonim ***** válasza:
utolsó előtti: aki már 18 elmúlt az már állítólag a felnőttek kategóriájába tartozik.. persze a viselkedés a viselkedésen is múlik (komoly, érett fejjel)... hiszen a 18 év betöltése után már törvényesen joggal elmehet szavazni (aki akar).. szóval nemkell felkapnod a vizet egyből.. az írásod alapján úgy tűnik.. nyilván a te véleményed is számít hiszen abból megtudhassuk hogy te nem pártolod sőt biztos hogy nem fordul elő a fejedben ami szerintem okés.. De hidd el ha tetszik ha nem voltak vannak és Lesznek olyanok akik összejönnek az idősebbekkel ez mind 2 nemre vonatkozik (fiatalabb lány az idősebb fiúval a fiatal fiú meg az idősebb lánnyal)
2017. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ismerek 19 évest aki megvan 29 éves sráccal, szóval a 18 -30 is simán működhet adott esetbe.
2017. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
n
2017. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!