Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azzal nincs semmi gond hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bazsiniko8 kérdése:

Azzal nincs semmi gond hogy egy 15 éves fiú egy 12 éves lánnyal összejöjjön?

Figyelt kérdés
Ez normalisnak mondható vagy tulzás?

2017. júl. 8. 10:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint a kor külömnség normalis é?
2017. júl. 8. 10:52
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem természetes
2017. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Persze, az is normális, ha egy 3 éves összejön egy újszülöttel.

Miért kell óvodásoknak párkapcsolat???

2017. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
nem normalis, egy 12 eves meg kislany (akarmennyire erett testileg), egy 15 eves meg mar boven kamasz. varjatok meg kb 2-3 evet minimum... HA meg akkor is erdeklitek egymast. ha meg nem, akkor amugy se lenne hosszu eletu a dolog, de akkor minek is eroltetni? 15 evesen mar azt mondom, lehet probalkozni "kapcsolattal", de 12 evesen meg abszolut folosleges es gaz.
2017. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Isteneeeem #3as miert ne johetnenek ossze? Azert mert te nyomorek voltal ennyi idosen es nem kellettel senkinek, meg nem kell azt mondani a masiknak,hogy minek ovodasoknak parkapcsolat. Ha ilyen bunko vagy szerinten inkabb tartsd magadban.

Egyebkent,persze siman osszejohettek. Nem fogok hazudni nem biztos, hogy tovabb fog tartani 3honapnal de szerintem mindenkepp erdemes megprobalni:))

2017. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
#5 azert, mert valakinek megvan a velemenye, meg nem kell rogton lenyomorekozni, az hogy neki ennyi idosen nem volt senkije, nem azt jelenti, hogy senkinek nem is kellett, hanem talan volt esze, es azokkal a dolgokkal foglalkozott, amikkel 12 evesen kell. ismerek ilyen kis tini pitsat, akinek 12 evesen mar 20 pasija volt, az ilyeneknek lesz 16 evesen mar gyerekuk. a nyomorek szoval meg ne dobalozz, te tudatlan gyoker, a papamnak nincs laba, na o szegeny, nyomorek, ne derogald le azzal, hogy a normalis embereket is annak hivod, csak mert szerinted meno tini kvanak lenni.
2017. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a válaszokat :D
2017. júl. 8. 11:18
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Ötöske drága!

Én 12 évesen a tanulással voltam elfoglalva, nem a k#rválkodással. Magyar vagyok, nem proli cigány, mint te. Gondolom neked van 8 osztályod, 6 első és 2 második.

Én diplomás vagyok, volt elég pasim (igaz nem 12 évesen), most pedig férjnél vagyok.

Vegyél vissza az arcodból te undorító pedofil proli féreg.

2017. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
ha szeretnel neki estimeset olvasni akkor nem gaz..
2017. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Az ötösnek igaza van.

Bírom mikor valaki azt hiszi, hogy ha ő balek volt, akkor mindenki az.

2017. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!