Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azzal nincs semmi gond hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bazsiniko8 kérdése:

Azzal nincs semmi gond hogy egy 15 éves fiú egy 12 éves lánnyal összejöjjön?

Figyelt kérdés
Ez normalisnak mondható vagy tulzás?

2017. júl. 8. 10:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14%

#8 gratulalok. En is magyar vagyok, nem "proli cigany". En csak azt mondtam, hogy ha szeretne egy kapcsolatot (ami ebben a korban nyilvan nem tul komoly) akkor nyugodtan probalja meg. Egyebkent meg nem gondolom, hogy te sokkal jobb lettel volna ha ilyen undorito szavakat hasznalva beszelsz masokkal.

Ui. Sok boldogsagot a ferjeddel:)

2017. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos 3 év alatt ebben az időszakban sok minden történik. Egy 12 éves kislány nincs annyira érett, mint egy 15 éves fiú.
2017. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Te melyik vagy?

Ez csak az én véleményem, de:

Egy ilyen korú fiúnak már mások az érdekeltségi körei, talán körvonalazódott néhány célja, talán nem. Abban a korban van, ahol inkább az idősebb lányok jönnek be neki, vagy az érettebb kortársai. De egy 12 éves akármennyire "érettebb a koránál" szinte lehetetlen hogy hossztávon együtt legyen egy 15 évessel.

Egy 12 éves (mint ahogy fentebb írták) akármennyire érett testileg, szellemileg és lelkileg még csak egy kislány. Álmodozik a szerelemről, első csókról, házasságról, első pasijáról. De ennyi idősen a tanulás fontosabb. Ráadásul egy lány ennyi idősen nem biztos hogy tudja milyen is egy párkapcsolat, mit várjon tőle. (Jönne néhány "Hogy kell egy párkapcsolatban viselkedni" kérdés)

Félre ne értsen senki, ez nem egy rossz dolog. Nyugodtan lehet egy 12 éves is szerelmes, lehet pasija, de az még csak a kézfogós fajta. Ezzel szemben egy 15 éves nem érné be csak ennyivel. Mások a szükségleteik.

2017. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
persze,13 voltam mikor összejöttem barátommal,ő 2 hónap múlva töltötte a 19-et:D ennek 1 éve már.azóta is együtt vagyunk.
2017. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!