Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem enged anya találkozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enged anya találkozni vele? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátom nem rég lett 16 éves, én pedig jövő hónapban töltöm be. Hamarosan 8 hónapja leszünk együtt. Már lefeküdtünk,amiről tudnak a szüleink,nem reagáltak rosszul. 60 km-re élünk egymástól, van közvetlen buszjárat, oda járok iskolában ahol a barátom lakik, jártas vagyok az útvonalon. Mindkettőnk év végi átlaga 4 egész fölötti egy erős gimnáziumban. Voltam már náluk, ő is volt nálunk, ismerik a szüleim és szimpatikus, jó indulatú fiúnak tartják. Nem cigizünk,nem járunk bulizni (tudom hogy ebben a korban ezt nem kellene kiemelnem még,de a környezetemben elég sok hasonló van ezért mégis csak megteszem). Anyu mégsem örül,ha el szeretnék menni hozzá,vagy át akarom hívni magamhoz. Az sem jó neki,ha dolgozik és úgy jön át a barátom, az sem ha nem dolgozik és az sem ha délben jön haza és úgy lenne itt. Rendszeresen részt veszek a házimunkában, soha nem beszéltem még vissza. Hetente egyszer találkozunk, holott egyikünknek sincs semmi dolga,így is beszélünk egész nap, akkor miért ne találkozhatnánk? Úgy se jó,ha csak sétálunk és nem hozom haza. Nyár elején bepróbálkoztam az alvással,de azt nem támogatja. Sokkal több időnk lenne együtt, az utazási költséget is megspórolnánk. A barátom szülei belemennének az enyémek nem. Részben megértem, hiába nem indokolja,de akkor ha hetente kétszer szeretnék vele találkozni,az tényleg akkora extrém esetnek számít? Mit tudnék tenni?

##szülőgyerek ##kamaszkor
2017. júl. 9. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Én csak ennyit mondok: szomorú,hogy egy 15 éves kislány már nem szűz.

Miféle világ ez...

2017. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 akecske válasza:
80%

Szerintem a legfontosabb, hogy édesanyáddal megbeszéld ezt a dolgot. Érthető dolog hogy korlátozza ezt a dolgot egy bizonyos szintig, de elmondásod alapján úgy látom hogy édesanyád már-már visszaél azzal, hogy te és a barátod is igen jó természettel rendelkezel. Sokan sokféleképpen kezelik ezt a helyzetet. Valaki fellázad és megy a szülei akarata ellenére valaki pedig meghasonul. Szerintem neked nincs idősebb testvéred és a szüleidnek a te példádod kell megtanulniuk, hogyan is működnek a tinik. Nem lesz könnyű dolgod hogy eléd amit akarsz. Fontos, hogy továbbra is tanulj jól és segíts otthon. Tegyél meg mindent. Az alázat fontos, de ha viszonzásképp nem kapod amit te nyújtasz akkor dönts jól és mond meg, hogy te igenis találkozni fogsz vele, mert tiszta a lelkiismereted. A helyedben kitűznék egy távoli időpontot amikor ott fogsz aludni a barátodnál és bejelenteném, hogy abban az időpontban oda fogsz menni és addig pedig hihetetlenül megfelelni otthon. Ha akkor nem engednek akkor az nem fair. Nem vagy már 10 éves. Add meg a címet tudják pontosan hogy hol vagy és mit csinálsz mettől meddig, de hadd legyen az normális hogy időnként a barátoddal vagy. Aki ezt képtelen elfogadni abból hiányzik a racionalizmus.



Szerintem egyáltalán nem szomorú dolog ez. Sőt!

Teljesen rendbe van hogy egy érzelmileg intelligens ember nem szűz 15-16 éves korában. Ez normális. Ez az élet rendje és aki ezt nem tudja feldolgozni az csak a saját sérelmeit vetíti ki a mai fiatalokra.

2017. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Mert anyukád bölcs
2017. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hallgat meg engem erről,nem képes elfogadni hogy más a véleményem bizonyos dolgokban. De pontosan ugyanez lenne ha egy barátnőmmel szeretnék találkozni. Nem a barátommal van baja, őszintén fogalmam sincs mi lehet a gond. Nem hiszem hogy nagyon aggatnánk ha filmet néznénk amikor nincs is itthon.

De egyébként, van egy bátyám aki teljesen más természetű, ő kicsit magának valóbb,ezért kapcsolata sem volt.


És nem az volt a kérdés,hogy elfogadható-e,hogy ennyi idős korban 'már nem vagyok szűz', a kérdésnek köze nincs ehhez, erről nem kértem véleményt,és lehet idehozni azt is,hogy ezert van annyi terhesség teenager korban. De persze mindenkinek jogában áll leírni mit gondol.

2017. júl. 9. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

#2: Hol láttál te érzelmileg intelligens embert 15-16 évesen?? Az érzelmi intelligencia nem abból áll, hogy valaki képes a szerelemre és nem hagyja el két hét után a másikat. Azt is elárulom, a szexhez sem szükséges, mert szexelni a 40-60-as IQ-val rendelkező sérült egyének is tudnak(ez nem vicc).

Az érzelmi intelligencia nem lehet magas annál, aki önmaga is növésben van és most érik agyilag. Az érzelmi intelligencia fejlesztése még felnőtt korban is nagy munkát jelent, önismeret, önfejlesztés, stb.

2017. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Hetente egyszer találkoztok és már 8 hónap alatt akkora hatalmas bizalom van, hogy már lefeküdtetek.

Azt sem tudod kiharcolni, hogy eleget találkozz a barátoddal. Hova szexelsz 15 évesen? Gyerekek szexelnek, idáig jutottunk. Ez van, amikor az embereket a hormonok és nem az agyuk irányítja.

Még a kulcsszavak elé is hashtag-et raksz. :D Sugárzik az érettség belőled.

2017. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!