Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért történik az, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik az, hogy a barátnőmmel jól megvoltunk aztán egyik napról a másikra teljesen megváltozik és később szakít?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom.... kérdezd meg..... vagy esetleg ha több információt kapnánk..
2017. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nemmond semmit se,ha felhozom a kapcsolatunk meg izél,hogy neki is vannak érzései ne fogjak rá mindent, teljesen máshogyan viselkedik,de nemcsak velem,és én még mindig szeretem,és fáj.

Volt,hogy rámírt, küldött képeket, másik pillanatban meg teljesen bunkó, élőben meg levegőnek néz.

2017. júl. 12. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt. Együtt töltöttük a hétvégét, vasárnap este még beszéltünk hétfő délután már nem is nagyon beszélte velem másnap meg írt egy üzenetet, hogy vége. Azóta már próbálkozott nálam, kértem, hogy mondja el mi volt akkor de nem tudott választ adni. Szóval szerintem jobb ha továbblépsz.
2017. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Könnyű ezt mondani,meg akarni is.:(
2017. júl. 13. 07:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Már minden lány ilyen?Ilyen könnyen szakít egyik pillanatról a másikra?
2017. júl. 13. 08:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én lányként írok neked! Most szakítottam a barátommal, szerinte teljesen váratlanul. Leírom, hogy bennem mi játszódott le, hátha segít!

Már majdnem egy éve gyötrődtem, mert éreztem, hogy én ebben a kapcsolatban nem vagyok boldog és ez hatással volt kb. mindenre. De másik oldalról tudtam, hogy ő nagyon szeret, nem akartam neki fájdalmat okozni! Így mindig mondtam, hogy majd rendbejön, stb.. de nem jött rendbe! Így sok sírás után végül szakítottam!


Szerintem próbálj meg továbblépni! Tudom, könnyű mondani, de ez a legjobb megoldás! :)

2017. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy ilyet mondok ,de ha nemtesztek érte semmit persze, hogy nemjön rendbe:(
2017. júl. 14. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemtudhatod milyenek a körülmények pl. Család ahol Nagy hatással lehetnek rá és érzéseire az én barátnőm is ugyan olyan 1ik pillanatrol a másikra változik és bunkózik pedig semmit sem csináltam de jobb ha megpróbálsz tovább lépni vagy pedig adj neki időt és aztán Mint Barát érdeklődj lehet hogy még nincs teljesen vége
2018. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!