Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a hosszú párkapcsolat titka?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszú párkapcsolat titka?

Figyelt kérdés
Mar volt nehany baratom, es valahogy egyikkel sem jott ossze. En az osszessel ugy ereztem hogy ha meg nemis orokre de sokaig eltudnek veluk lenni,ok meg aztmondtak hogy "nem te vagy az igazi" "mar nem szeretlek" es ehhez hasonlok..nem tudom hogy hol rontom el. Nem szoktam feltekenykedni vagy megkerni arra amit nem szeretne. Figyelek ra es mindig megkerdezem mit szeretne. Mindent megteszek azert, hogy jol erezzuk magunkat. De valahogy 2-3 honap utan az osszesnek vege van. Kezdek belefaradni..mit kene tennem? Hol rontom el? 18L

2017. júl. 20. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Szeretet, bizalom és tisztelet. Mindkét fél részéről. Közös programok, ahol csak ketten vagytok, közös hobbi, akár közös sport, hasonló gondolkodásmód, viták, kellemetlen helyzetek kezelése hideg fejjel, sok komunikáció, aránylag sok együtt töltött idő, érzelem, törődés.


De hiába adod meg te, ha a másik nem viszonozza, vagy nem olyan szinten... Egy kapcsolat (ha tetszik, ha nem) két emberről szól, és ugyanattól a két embertől függ. Szóval csak rajtatok múlik.

2017. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És még nagyon sok apróság, amit nem írtam le, de lehetne sorolni naphosszat... De két embernek kell felépíteni a kapcsolatot.


F/17

2017. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj üzit! Nem ismerkedés céljából,de kevés az infó ahhoz,hogy segíteni tudjak.
2017. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%
a hosszú párkapcsolat titka a jó szex. Megismerkedhetünk? Nem fogod megbánni. Garantálom hosszú kapcsolat lesz.
2017. júl. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!