Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok nincsen...

Magányos vagyok nincsen barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már mindent kiprobáltam: weboldalas társkeresőktől a személyes kapcsolatokig, kezdek félni hogy egyedül élem le az életemet. Mit tegyek?

20 éves roma fiú vagyok, normális családból származom, nagyon sok lány mondta már hogy jól nézek ki, de ennek ellenére nem láttak bennem mit csak barátot vagy még azt sem. Privibe küldök képet magamról hátha még is csunya vagyok :)



2017. ápr. 8. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

elküldheted a képet, de lehet itt a származásoddal van a baj...

ezt még nem mondta neked egy lány sem?

milyen vagy belsőre? milyen a családod?


24F

2017. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem még soha nem mondta egyetlen egy lány a cigányságomat. Belsőre kedves megértő őszínte.
2017. ápr. 8. 10:25
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nőknek férfi kell, ezt jegyezzétek már meg. Iterneten való "picsogassal" pont az ellenkezőjét éred el.
2017. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elküldtem a képet. Majd írj vissza.
2017. ápr. 8. 10:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Talán nem a megfelelő nőknél próbálkozol.

Illetve sajnos hiába vagy rendes a családoddal együtt, a legtöbb embernél a cigány származás egyenlő minden negatív tulajdonsággal, amit el tud képzelni.

Egy csepp cigány vér bennem is van (sok felmenővel korábban volt cigány a családunkban), és hiába nem látszik rajtam semmi, volt olyan, hogy aki megtudta, eltávolodott tőlem emiatt. Az emberek kegyetlenek. Erősnek kell lenned, és ne add fel :)


Kitartást!


Képet ide is küldhetsz, ha akarsz.


20

2017. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem hiába küldesz kepet nrm fogom azt mondani, hogy jó kepü vagy, vagy tutujgatni foglak...

Azzal hogy öszinte vagy és lelkis eléggé a saját eselyeidet rontod.....

Nőnek ferfi kell, és kicsit rosszfiús beütes.

2017. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
rosszul kommunikálsz a nőkkel az a baj.
2017. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. ápr. 8. 19:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a baj szerintem, hogy túlságosan rágörcsölsz a párkeresésre és közben elfelejted jól érezni magad. Én azt javaslom inkább valami hobbit keress, ami által ismerkedni is tudsz.
2017. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem probalkozz roma lanyoknal is.
2017. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!