Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintem szakítani akar.....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem szakítani akar.. Szerintettek? 15/F-en 15/L-ő

Figyelt kérdés

Rámír, hogy tudja miben hisz: a fiú-lány barátságban. Megkérdezem, hogy ezt hogy értette, azt mondta, hogy azért mert a természet feletti lényekről beszéltünk és ő nem hisz ebben hanem a baratsagban....


Az üzeneteimet elolvassa de nem ír vissza a telefont nem vette fel. Majd egy 10-20 perc múlva mondta, hogy latta az üzenetett csak az apjaval beszelt ezért nem tudod visszaírni....


Megkérdeztem, hogy fel jönne-e hozzank azt mondta, hogy még nem....


És nem akar messengeren beszélgetni. Telefonon meg nem tudunk.....


De amikor pl. Elbénaz egy sütit akkor rögtön küldi a képet. Meg az elöző randin folyamatosan csókoloztunk, ölelkeztünk, kézenfogva setáltunk szóval nem tudom, hogy most akkor mi van..... kétsegbe vagyok esve mert ő az első szerelmem! Valaki help!



2017. júl. 25. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg enyhíted a magányát, de többet nem akar. Ne nyomulj annyira, hagyd, hogy hiányozz neki.
2017. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle.
2017. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvan veled ideiglenesen de nem úgy áll teljesen hozzá mint egy kapcsolathoz. Ha nincs más ott vagy neki s jól esik a törődés de nagyon nem kötődik hozzád. Egy ideig hanyagold, ne keresd majd eldől hogy mi lesz, mennyire vagy fontos neki.
2017. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha "hanyagolom" akkor általában rámír, hogy: "szia, milyen napod volt?"
2017. júl. 25. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!