Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyszer hiányzik, egyszer nem érdekel?

Figyelt kérdés

Beszelek mar a lannyal egy ideje , egyszer majd meghalok annyira tetszik es alig varom hogy irjon vagy fent legyen maskor meg mikor pl sokat beszelunk mar nincs kedvem vele ugy beszelni..

Ez massal is igy van? Miert van ez?


2017. aug. 2. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismered elég jó, és nem tudod, hogy mi lenne a helyes.
2017. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, bár az okát én sem tudom... Lehet felsz attól, hogy netán komolyra fordul?
2017. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is ugyan így van!Én elmondtam neki hogy így érzek! Együtt keresunk rá megoldást jelenleg! És arra jutottunk hogy jobb lesz ha gyakran találkozunk,és akkor"előben" sokkar erdekesebb és minden elvezetesebb. Nehed is tanácsolom ezt. Beszéljétek meg!
2017. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talán félsz hogy kezdesz többet érezni. Érdemes lenne tisztáznod magadban az érzéseidet vele kapcsolatban,viszont ne hagyd elmenni!
2017. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!