Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vessek véget a nővérem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessek véget a nővérem kapcsolatának?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kicsit néhány ember első ránézésre önző egy kérdésnek véli ezt, de a nővérem 3 hónapja jár egy fiúval, aki leszopatta magát egy másik lánnyal, majd megujjazta a lányt, egyszóval pettingeltek (pedig még csak 15 éves) A nővérem ezt nem tudja, de nem is nagyon akarom neki elmondani, mert nem akarom megbántani egyiket se, azt akarom, hogy normálisan szakítsanak végre..A fiút csak azt hajtja, hogy a nővérem azt mondta neki, ha betölti a 16-ot, akkor lefekszik vele...

2017. aug. 7. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Lehet utálni fog érte a nővéred, de szerintem légy árulkodós, és inkább szólj, minthogy egy ilyennel legyen a testvéred.
2017. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, #1 -es, lehet tényleg ezt kéne tennem.. :/
2017. aug. 7. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Mindenképpen. Már csak meg is érdemli, hogy tudja az igazságot. És jobban utálna ha szétszednéd máshogy a kapcsolatatát. Mondd el, csak fontos a tálalás.
2017. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
#31#anya telefonszámja és elmondani :D
2017. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el a tesódnak, és majd ő megoldja.
2017. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem törődj a magad dolgával.
2017. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 igen, még csak most olvastam, de ezt tettem
2017. okt. 3. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!